bugün

herkes paylaşırsa ortaya güzel e kütüphaneler çıkacağını düşündüğüm arşivlerdir. kendi çapımda 774 kitaplık ve 869.9 mb lik küçük bir arşiv hazırladım. böyle bir ihtiyaç duymamın nedeni internet üzerinde düzenli bir arşiv bulamamış olmam. bulduğum kitapların hepsini pdf şekline convert ettim ve kendi çapımda düzenli sayılabilecek bir arşiv hazırladım. indirecek olan yazarlar muhakkak bir virüs taraması yapsın. ben yaptım bir şey çıkmadı, ayrıca dosyaları güvenli sitelerden indirmiştim. ama ne olur ne olmaz siz yine bir virüs taraması yapın. dosya rar şeklindedir. upload etmem şimdi bitti taze taze sunuyorum.

buyrunuz link: http://dosya.co/o7k3pnqx5kog/Kütüphanem.rar.html

not: arkadaşlar linke tıkladığınızda çok cazip görünen büyük yeşil bir dosyayı indir butonu çıkacak, ona tıklamayın. hemen altındaki küçük mavi dosyayı indir butonuna tıklayın. iyi okumalar.

edit: link ölmüş talep gelirse güncellerim.
hangi kitaplar var kütüphanenizde biraz bahsedebilir mısınız hocam.
klasöre girdiğinizde şu şekilde alt klasörler olacak:

bilim, sosyoloji, kişisel gelişim
felsefe, din
psikoloji
seriler --> burada seri halinde yazılan kitapları topladım
siyasi
tarih
yabancı
yerli

daha sonra alt klasörlerden birini inceleyelim. örneğin psikoloji klasörüne girdiğimizde tekrar başka alt klasörler çıkıyor:

alfred adler
carl gustav jung
karışık
kevin hogan
sigmund freud

bu klasörlerden birine girdiğimizde de yazarların kitapları karşımıza çıkacak. örneğin carl gustav jung klasörüne girelim;

anılar, düşler, düşünceler - carl gustav jung
dört arketip - carl gustav jung
keşfedilmemiş benlik - carl gustav jung
psikoloji ve din - carl gustav jung

tüm klasörler bu şekilde. ama içeriğin hepsini yazmak çok zamanımı alır. şimdilik yapabileceğim en iyisi bu.