bugün

bazıları iki farklı yıla tekabül edebilir. 22 mesela .
69 çok şaşırtıcı değil mi.
toplamı 31 dir.
25 tir efendim.
1+ 9 + 9 = 19.
Ulan benim de 31 çıktı. Doğuşan cenabetliğim burdan geliyor zaar.
34. Istanbul'a sevgiler.
21 nerenin plakasıysa şanssızmış.
25 + 5 = 30 .
benim 2 çıktı lan. vay amk.
Bazı saflar doğum yılı diye doğum gününü toplayacaktır. Neyse

21 dir.
babamın yaşının yarısına eşit.
Mesela bu basligi acan 93 lu. Sazan.avi
1992 kaç ise artık. Sanırsam 21 ediyor.
22'dir.
Karma sayısı hesabıdır. Bu toplamda sadece 11 rakamı 1+1=2 olarak toplanmaz. 11 olarak toplanır.
Benimki 7
Örneğin durum şudur: 14/10/2016. Doğumlu birisinin karma sayısı 1+4+1+2+1+6=15'dir. (Eğer toplamda 11 bulursanız bu 11 olarak kalır.2 rakam toplanmaz 11' lerde)

5 ve 1 tekrar toplanır 5+1=6 bu kişinin yaşam sayısıdır. Artık ona uğurlu sayı mı dersiniz bilemem fakat bu 6 rakamının yakalandığı günler, oturduğu evin kapı no' su falan hep numerolojik olarak önem taşır.
28 değildir o.
8+2=10 bu da 1 sayısını verir 1+0=1 yaptığınızda.
Otuz bes.
yirmi üç..
En fazla 28 olan rakamlar toplamıdır.
Yazarlarının canı sıkıldığında aklından geçen sayıların toplamının iki katının dörtte birini yazmaları kadar eğlenceli olmayan aktiviteasdf.

Ne yapıyorsunuz? Ciddi misiniz? Yazarların dıdısının dıdısı mevzusu daha nereleri görecek acaba, asabım bozuk bir şekilde bekliyorumasdffg.
Tam bişi yazıcam Arada gözüm başlığa gidiyor durup durup gülme geliyor ay daha fazla devam edemiycem.
Altmış üç.
görsel
31.

entry memede.
Sozlukteki en faydali, en gerekli konu. 5-10 sozlukcunun dogum tarihlerinin rakamlarinin toplamini ogrenmis olarak omrumun geri kalanini cok daha bilgili, cok daha donanimli bir sekilde gecirecegim icin sevincten kudurmus bir haldeyim. Ama Yarindan itibaren bu bilgiyi nasil degerlendirecegime dair fikir yurutmek gibi de bir problemim var maalesef.