bugün

entry yi okuyabilsem cevap verecem amk.

seksizim öğretisinin yazarlar üzerindeki iflaslarını idrarlama ihtiyacı ile eksiltilmiş kıvırcıklar çokta tın.

bu kadar oluyo.
sadakat.

ergenler ve hayalleri siktirsin gitsin.
fantaziye gerek yok sağlıklı olsun yeter.
hiçbir beklentim yok. cinsellikten uzak kaldım. kalmaya da devam edeceğim. (çirkin olduğum için değil)
iki dolgun meme, mis gibi kokan pürüzsüz bir ten ve kılsız dar bir vajinadır.
beklentilerimi tanımlayan iki kelime; sonsuz küme.
ne bilem aq, daha önce hiç cinsellilik olmadımki.
(bkz: o neki yeniyor mu)
" geçimim çıksın yeter " mi demek gerek acaba anlayamadım.
Kızın Hafif sert olmasıdır. Yani sert derken öyle kavga falan değil.
Beni parmaklarıyla yatağa itleyecek, üstüme çıkıp kravatımı tutarak ağzıma verecek.
Saçlarını yüzüme doğru savurarak. Sonra ben onu tutup kendime çekip öpeceğim falan işte.
normal bir türk erkeğinin yaşadığı neyse o fazlası değil.
seks esnasında aşırı şekilde şehvet ve arzu olması. nirvanaya yavaş yavaş yükseltmeli kadın beni. soyutlamalıyım kendimi bu dünyadan. sert olmalı yeri gelince. yeri geldiğinde kedi gibi naif olmalı. her türlü fanteziye açık olmalı. gerektiğinde partnerim beni yönlendirmeli. dominant olmalı. bunlar bir denge içinde olursa iyi olur. gerektiğinde boğazını sıkmalıyım. gerektiğinde tokattan vücudunu kızartmalıyım. hatta o da beni gerektiğinde sekse başlarken duvara itmeli. ve öpmeli. öperken dil kullanmalı. çok öpüşmeyi severim. kızın ağzını kuruturum o derece. gerekirse ağzıma tükürebilir. her türlü fanteziye açığım. bunlara karşı istekli anlayışlı ve şevkatli olmalı. yeri gelince masaj yapmalı. naifçe okşamalı. empati ve iletişim kurmalı. hafif konuşmalarla beni ateşlendirmelidir. kadınlara naif olmak yakışır. tatlı naif konuşmalarla beni havaya sokmalıdır.
güncel Önemli Başlıklar