bugün

kısıtlama mı yasak mı ne olduğu bile belli olmayan uygulamalar olduğu günde yazarların yasakları delme bahaneleridir. ben bugün markete gittim mesela. market de nasıl doluydu anlatamam üff görseniz çıldırırsınız.
Azgınım. Duvarı bile delerim, yasak ne ki?

Selam kızlar!
Köpek gezdirmek. Bahane değil ama neyse. Gidip bi de çamura girdi sinirlendim.
2 gün evden çıkmıyorum sadece oğlum ekmek almaya fırına gidiyor o kadar.

Kurallara çok pis uyarım.
Burada yağmur ve soğuk vardı. Yasak delmedik. Yarın güneş acarsa market bahanesi olur.
bugün canım istemediği için dışarı çıkmadım ve hâliyle yasak delmemiş oldum. sonuçta istisnasız her yasak olduğu gün dışarı çıkmak da hayatını p*ndemistlere göre şekillendirmek demektir. insan canı istediği zaman dışarı çıkabilmeli, canı istediği zaman da evinde oturabilmeli. buna p*ndemistler karar veremez.

ama sözlükteki diğer arkadaşlar yasak delmişlerse de onlar adına çok mutlu olurum.
Normalde yasaktan muaf biriyim ama bu sefer durum farklı, 8 gündür kapıdan bile bakmadım jandarma sağolsun tuvalet kağıdından rakıya hepsini getirdi.
markete gittim. bu arada kısmi kapanma etkisini göstermiş, hafta içi markete gidemeyenlerden dolayı bugün marketler hiç olmadığı kadar dolu. yasak eziyettir.
Yasaktan muaf olduğum için gereK olmayan bahanelerdir.
Delmedim efendi gibi oturdum evimde.
işe gitmek. Keşke işe gitmeden günlük mesai ücretimi alabilsem ama öyle bir sistem henüz yeryüzünde kurulmadı. En azından emekçiler için. Akpliler için geçerlidir o sistem olsa olsa.
sokağa çıkma yasağında dışarıya çıkmayı gerektiren durumlardir.

gözlüğüm burnumu acıttigi için , lens yazdırmaya gittim bugün. Evet yeni farkettim evet cumartesi cumartesi. alla allaa.
henüz delmedim ama birazdan deleceğim. konumuz market.
Belge ile dolaşıyoruz.
Yok çünkü evde oturuyorum bugün :d.
bugün marketler kapalı diye herkes evinde oturacak mı sandınız? bugün de kuruyemişçiye gittik, fırına gittik, halk olarak gidecek bir yer bulduk işte. yine herkes dışarıdaydı. hatta parkta bile biraz oturdum.
Yine evimde oturdum artık dışarısı canımı daha çok sıkıyor.