Atmayın atmayınatmayın bir ülke düşünün kimleri zengin yapacaz kimler bizim paramızo yiyecek kimler akrabalarına ülkeyi ğeşkeş çekecek diye sandığa gidiyor..
akp'ye hiç oy vermedim. bu kadarını bilmeniz yeterli.
Akp, mhp, hdp.

Bu üçüne hiç oyumu kullanmadım, bence bu kadarı yeterli.
1995'ten bu yana oy kullanıyorum ve hiç birinde oy hakkimdan imtina etmedim. Hesabını siz yapın gari.
2009: chp
2010: hayır
2014: CHP
2015 7 haziran: Osman pamukoğlu
2015 kasım: CHP
2017: hayır.

Daha da oy kullanmadım.
90lar sonu yerel seçim.... Dyp! Dyp diyom bak.
2023 kk.
bir tek kemal amcaya kullandım ama bu sefer hiçbirine kullanmayacağım. ortaokul arkadaşım bir video paylaşmış ve kemal kılıçdaroğlu'nun çelişkili sözleri yer alıyordu. seneye imamoğlu'na veririm ama.
Seneye imamoğlu kalırsa verirsin kardeşim.

Bu Z kuşağı aklını yitirmiş.
--spoiler--
seneye imamoğlu kalırsa verirsin kardeşim.

bu z kuşağı aklını yitirmiş.
--spoiler--
yo hiç de yitirmemiş. ben belediye başkanı seçimlerini dedim ve ben bir öyle bir böyle konuşan kişiye oy vermem. ailemden biri bile bir öyle bir böyle konuşsa içerlenirim.
O zaman sen sinirlenme küçüğüm, oy da verme.

kardeşim, oy kullanmak için zeka testi uygulansın.

Peki sana bu lüksü ne veriyor kardeşim? Bu lükste olman için sen Almanya'da veyahut Amerika'da yaşıyor olman gerekir.
aykolik kardeşim yaşın kaç bilmiyorumda siyasetçilerin hepsinin çelişkili ifadeleri var sadece kemal dedemle ilgili mi sanıyosun bunu tayyip ve bahçelinin eski sözleriyle şimdikilerini yığsak everest dağı olur sjsj.. siyaset bu şüphesiz.. siyasetçilere gövenmeyeli yıllaaar oldu.. ben genelde öylesine liberal demokrat partisine verdim.. beni temsil eden parti yok mecliste.. referandumlarda hayır dedim hiç şüphesiz..
--spoiler--
peki sana bu lüksü ne veriyor kardeşim? bu lükste olman için sen almanya'da veyahut amerika'da yaşıyor olman gerekir.
--spoiler--
ne lüksünü bana ne veriyor? bir vatandaş olarak benim de oy kullanma hakkım var.
Karşı taraf Lgbt hakkında nefret söylemlerinde bulunuyor aykılik. Onları da dinledin mi?

Bildiğim kadarıyla sen de lgbt'sin.
2010 hayır,
2011 mhp,
2014 ekmeleddin,
2015 mhp (2x),
2017 hayır
2018 iyip&akşener (utanıyorum. Keşke ellerim kırılsaydıda oy moy vermeseydim)

2023 mhp & rte (2x)
--spoiler--
karşı taraf lgbt hakkında nefret söylemlerinde bulunuyor aykılik. onları da dinledin mi?
--spoiler--
ben zaten hiçbirine oy vermeyi düşünmüyorum. lgbt'ye karşı olduğunu söylemiş doğrusu.
*2007 mv dsp (ecevit hatrına)
*2011 mv saadet
*2014 yerel chp
*2014 cb Erdoğan (oy verecek düzgün aday yoktu. pişman oldum. keşke boşa atsaymışım)
*2015 haziran akp (pişmanlık)
*2015 kasım chp
*2017 referandum hayır
*2018 mv iyip-akşener
*2019 yerel chp (posbıyık kazandı oyum boşa gitmedi)
*2023 mayıs mv zafer - cb kılıçdar.
7 haziran 2015: mhp
1 kasım 2015: mhp
16 nisan 2017: hayır
24 haziran 2018: muharrem ince
14 mayıs 2023: Kemal kılıçdaroğlu
28 mayıs 2023: Depremzedelere edilen küfürlerden dolayı kılıçdaroğluna oy vermeyeceğim.
Şimdi ne ilan edecekleri belli.

Ben demem.

Sözlüğe söylenmemeli.

Öyle bir algı var.
güncel Önemli Başlıklar