bugün

köfte patates makarna muhteşem üçlü.
kıymalı, acılı pide.
erimiş peynirli spagetti.
mantı. hem de ev mantısı.
sabah geç uyandım kahvaltı yapmadan çıktım evden öğlen işim çoktu yemek yemeye fırsatım olmadı. 4 bardak karadut bir tane kek ile yaşamaya çalışıyorum. çok açım ama iş çok.
sabah sabah pilav.
adana kebap
salata
cacık
lahmacun
çay.

boşan da semerini ye derler bizim oralarda. elbette her zaman değil 40 yılda bir.
çorba,pilav

ana yemeği beğenmedim o yüzden yemedim.
Mercimek Çorbası.
Sarma.
Cacık.
Klasik izmir ev yemekleri.
(bkz: mantı)
(bkz: Saçma topicler)
sabah-bilinmiyor
öğle-gerek
akşam-bilinmiyor
Yemekhane yemegidir.

görsel
Sabah: börek
Öğle: pide
Akşam: tost.
"iyi zamanda denk geldiniz."
sabah işte peynir, bal, çikolata, reçel, falan yedim. Öğlen yemekhanede pilav,kuru fasulye, yoğurt, şehriye çorbası vardı. Sonra öğleden sonra çıktık, bi yerde iki dilim pizza yedim, yanında patates cipsi vardı. içecek olarak bardakta kola vardı, dedim "gazoz getirin. iki guruş fazla olsun." Ayrıca bardakta kola satmanın yasal olmadığına dair bir duyum aldım -öylesine bir anektod.
Gece eve döndüm, baktım bizimkiler mantı yapıyor. "Benim yoğurdu da kullanın, güzel bir yoğurtlu mantı yiyelim." dedim. Salçalı sos falan hazırladık bir şeyler, onu da yedim. Yaklaşık iki saattir de evden gelen Kırıkhan kömbesiyle çay içyorum.
Başlığı görünce bütün bir günü tek öğünle geçirmiş olduğumu hatırlatmıştır. koca bir ekmeğin içine buzdolabının yarısını doldurduğum bir tost olsa da sağlıksızdır.
görsel
Acıktım la ben..
Bunlar yemek mi be bu ne böyle?

Sabah 2 peynirli poğaça.
Öğlen tavuklu pilav.
Akşam, akşam yemiyorum cınım.~
mısır çorbası, 2 tane biber dolması ve yarım ekmek zeytin domates. peynir diyeceğimi sandınız değil mi nihehehehe.
kalkar kalkmaz ilik su, kivi ve 3 ceviz, 5 fındık.

Yarım saat sonraki kahvaltı; 3 köy yumurtası, eski kaşar peynir, Ezine, bol zeytinyağlı zeytin, biraz yesillik, 1 çay kaşığı cam balı. Sıfır ekmek.

Ardından gün boyu, akşam 4'e kadar sahilde yürüyüş ve basketbol.

Akşam ise, 4 porsiyon cinekop, bol salata sıfır ekmek.

Ay inşallah birazdan nuyellaya saldirmam. Çok sağlıklıyım beybisi yaa.
Bugün de belsa plaza' nın önündeki dönerci abiden kaçamadık.
Kahvaltıda: kahvaltılık
Öğlen: öğlenlik
Akşam: akşamlık
Genel olarak Türk mutfağını tercih ediyorum. Fransız mutfağını pek tercih etmiyor, çin mutfağından tat alamıyor, italyanları sevmiyor, meksikalıları gözüm tutmuyor.
ilginç yemeklerdir. ben de yukarıdaki yazar arkadaş gibi akşam 4'e kadar sahilde yürüyüş ve basketbol yedim.
4 yumurta 2 dilim peynir 1 kase nesquik 3 tabak pilav-tavuk 1 orta boy pizza. 100 gram fındık fıstık.

Edit: Bunu niye eksilediniz beyler. Dine hakaret mi ettim?
Yemediklerini yazsaydın keşke.