bugün

alışveriş yaparken elime tutuşturulan carrafoursa kartını, müşteri hizmetlerini arayarak aktifleştirdim.

cep telefonumu numarama kayıtlı başka kart olduğu söylendi onu iptal ettirmek için falan uğraştım, hayatımdan 20 dakikayı böyle güzel bir şekilde çaldığıma inanamıyorum.

yarın da migros sanal market müşteri hizmetlerini arayıp kayıtlı mail adresimi güncellemeyi düşünüyorum. bilgilerin güncel olması konusunda hassas olmamız gereken bir dönemdeyiz, watergate skandalı falan boşuna olmadı neticede.
Annem nar ekşisi yapıyor oğlum şunu getir şunu götür çöpü at bilmem ne..
filtre kahve makinesini tamir ederken sigortaları attırmak.
görsel
iflası..
süper 20 yazarın belirlendiği başlığı okumak oldu.

onun dışında filtre kahve mak. bozulmuştu onu tamir ettim ki filtre kahve sevmeyen birisi olarak memesi güzel kızlara yardım etmek benim görevimdir.

ayrıca bugün gözlerim kapanıyor lan bi kendime gelemedim, akşama maç var rakıya düşeceğiz hiç modum yok.
şöyle başlıklar açmak mesela;

(bkz: imamoğlu nun yavudi lobisiyle gizli buluşma fotosu)

ben değil lan. başka bir gerizekalı açmış başlığı. o salaktan bahsediyorum.
Kargom var ve market cöplerini karistirarak kutu ariyorum. Cadde kalabalik. Kizlar ciksss:((
tek bir numune için 2,5 saat bekledim. onu da yanlış üretmiş denyolar. bırak tekrar yaptırmak için ham madde de yok. böyle de sikko bir iş bizimki. elimiz boş götümüz yaş dönüyoruz şimdi yuvaya.
Yok bugün sikko bi isim
Öğleye kadar hastanedeydim, öğleden sonra işimin başında.