bugün

delirmeye ihtiyacım var kafam kaldırmıyor artık.
Entry nick uyumu.
Kaybedilmeyecek umutlara ihtiyacım var.
bir omuz ve bir sürü kahve.
Toprağa ayak basmaya ihtiyaç duyuyorum. Fırsat buldukça çimlere koşuyorum. Az kaldı, köyüme gideceğim.
elli bin dölahr, bir bornoz bir puro.
Dünyayı 20 dk durdurup canım çıkana kadar ağlamak. Kimse görmeden sonra toparlarım kendimi.
senelik izin. ama daha çok var gel be ağustos gel artık.
Finalden 50 puan almak.
Zaman, kafamı ilyada ve odysseia'ya gömmemek için kendimi zor tutuyorum.
ve birini sevmek, bela arıyor insan hayatında.
ben bir şeyi merak ettim, hazır herkes buradayken. yukarıda bahsi geçti, düşündüm herkesin istediği bu değil mi? her yaştan, her cinsiyetten, her milletten insan aslında ilgi istemiyor mu? sorum şu;

ilgiden hoşlanmayan, gerçekten hoşlanmayan var mı?
Uzun zamandır dertleşme fırsatı bulamadığım, Kendi iç sesimi duyabileceğim kadar sessizlik, huzur ve zamana ihtiyacım var. Herkese hayırlı ramazanlar.
Ölüm. En sevdiğim şarkıları dinleyip uykuya dalsam ve bir daha uyanmasam keşke.
Az insan. Az eşya. Çokça huzur.
hayat yoldaşı.
adalet der geçerim.
Beni heyecanlandıracak, bana anlamlı gelecek bir şeyler. Ya da pamuk prensesim. Ah minik yarim ahh. Her şey benim suçum...
elektro gitar.
Para. Hesabımda 0.23 tl kaldı. Cüzdanda 108.30 tl var. Kartımın 30 tl limiti kaldı. Ay başına 7 gün var. Benimse yemek yapabileceğim bir mutfağım dahi yok. Nasıl hayatta kalacağım sözlük?
iyisinden, özel yapım, çelikten üretilmiş sivri bir muşta.
Mübarek aydayız ya canım hiç istemediği kadar alkol istiyor.
engin denizler de yüzmek ya da uçsuz bulutlar da uçmak..
ilgi, uyku ve ders çalışma isteği. Final haftasındayım malum.
ilgi ve sevgi.
Anlaşılmaya.

insanlar benle anlaşmamak üzere anlaşmışlar gibi. Ne söylersem söyleyeyim iyisi de kötüsü de karşıya ulaşmıyor. Biri sizi ne kadar umursarsa o kadar varsınız bu hayatta gibi hissediyorsunuz o an.