bugün

1,15 boy. 115 kg. altın oran.
Galiba 1.84, ama bazen de 86 çıkıyor ya da ölçmeyi bilmiyorum.
görsel
166 cm. ideal bence çok da gerek Yok uzun olmaya.
1.70 cmdir. Imkanimiz yoktu bu kadar uzayabildik napalim ana baba boy ortalamasi 1.61 iken 1.70e sukretmem lazim. O yuzden minyon kiz sart bana kisa kisa gezelim.
1.86

Kimi kitaplara göre 1,83.

Bence ikiside türkiye standartlarında güzel bir rakam.

Boyum uzun olduğu için hiç merak etmedim mk hangisi doğru diye,genelde tanıştığım herkesten uzunum.
168. Allah bereket versin djdj.
163. Neden böyle bir başlık var abv.
1,68. Ortalama.
Boyu 1.91, 3. Nesil bir dedeniz olarak zirvelerde az mı limbo oynadık be zamanında.

Artık yaşlandık be sözlük. Üstelik bizim zamanımızda pek yoktu da öyle 190 üzeri, şimdi baksanıza herkes hulk olmuş maşallah.
Kıpçak diyorlar ama bence bulunamaz kanki. Nerden bilcekler yani.
Türk çıkmasam üzülürdüm ama.
bir doksan iki.
Nerden bileyim olum ölçmedimki mk.
1.68 ülkemiz kadınlarına göre uzunum biraz.
1.55 ama bir bu kadar da yerin altında var.

Bütün ayakkabılarım spor neredeyse, büyük çanta da takıyorum. Ve kısa boylu olmaktan da memnunum, kendimle barışık bir insanım. Ne minyon tipimden kurtulmak için makyaj yapıyorum, ne de topuklu ayakkabı giyiyorum. Ve insanlar beni seviyor, o yüzden istediğinizi diyebilirsiniz. Zira umrumda olmayacak.
oğuzların kayı boyu.
Boy demisken ufak bir anim var..
Taksimde bir otelde calisiyoruz oranin mirari geldi adam amerika da mastrr yapmis falan ama adam 200 kusur belki daha fazla bel izasi benim meme bolgemde.. gittim yanina abi dedim bu boy nedir allah askina yagmur yagsa 1 saat once islanacaksin falan.. adam cevabi yerlestirdi...
Kardesim yukseklik korkun yoksa suratima konus duyamiyorum seni dedi isi gucu birakip dogru isyerine gittim..
1.80. net.
1.95 boyunda geniş omuzlu atletik vücutlu falan filan işte.
boy derken?? neyse 170 cm!
iki metre.
1 83 oldum. Barfiks yapınca farkediyor ya.
170
Ortalama bir türk kızı.
190 cm boy var türlü türlü huy var, kime lazım ?
Buraya boy yazmayın sonra kilo sorar adres isterler.