bugün

sessiz sakin, kendi aleminde takılan, kimsenin etlisine sütlüsüne karışmayan bir bilgisayar.
içecek hastası, koladır çaydır etrafında ne varsa bi şekilde devirip klavye yoluyla emiyor.
intel celeron 500
64mb ram
32mb ekran kartı
15gb hdd
15inç tüplü ekran
48 xmax cd rom.
kullanıcısını çıldırtma, aklını kaçırtma, dellendirme vs. özelliklerine sahiptir kendileri.
kendimi ifşa ederim, bilgisayarımı asla...

utanıyorum sözlük...
şu aralar sürekli sövdüğüm bir özelliği olarak 64 bit olması. bi netcad kurucaz amma naz yaptı velet!
3gb ram
512 ekran kartı
2.6 GHZ
360 HardDisk
parmağı atınca çok bağırıyor,sonra susuyor tabi.
çok ince böyle kağıt gibin. sırt üstü yatıp internette dolaşırken karnımı acıtıyor o derece. mac os x 10.5 leopard diye bi işletim sistemi ile çalışıyor. ekran kartı nvidia geforce. 256 lık. intel core 2 duo 1066 mhz. 1.86 ghz. ne bilim küçük şirin bişi işte.
Fanı sayesinde dört mevsim ılıman iklim var odamda.
Birde bundan önceki hayatında elektrik süpürgesi idi sanırım.

(bkz: helal tosunuma)
işimi gören bir laptop.nete girmesi* ve hızlı olması.
- internete girebiliyor.
- çok büyük olmadıkları sürece küçük oyunları sorunsuz açıyor.
- messengerın en eski sürümünü çalıştırabiliyor.

bence yeter.
ben sölüorum kendiliğinden yazılıyo. arada terleyince fanı var yelliyo. hapşırınca padişahım çok yaşa tükürünce Yarabbi şükür hakan şükür diyo. ağlayınca teselli sinirlenince benim yerime küfür ediyo hiç beni günaha sokmuyo. ulan a.q bildiğin pc işte.
uzun süre açık bıraktığımda kafamda uğultular oluşmasına sebep oluyor, sağ tarafı kış aylarında ısıtıcı olarak kullanılıyor. arada uçup gidebileceğini düşünüyorum ama henüz onu yapamadı. belki bir gün olur.
sıcak aylarda soğuk üflüyor, soğuk aylarda da sıcağa çevirebiliyor.
ben gitmesemde işyerinde tüm işlerimi yapıyor.
sözlüğe kendi kendine entry giriyor bazen bakıyorum eksi fazla veriyor hemen kalaylıyorum düzeltiyor.
anket marka anakart, anket işletim sistemli, ankete uyumlu ekran kartı...
hesap makinesi var.
tuşlarının olması. çok ilginçtir ki ekranı da var.
sık sık servise gitme özelliği var benimkinin.
faklı farklı olmak üzere 57 adet bilgisayarım ve laptopum var.
bilgisayar satıyorum ben hacı.
ama en sevdiğim en ezik olanları.
paylaşımlı vga (256)
celeron d işlemci (3.2 ghz)
512 ddr ram.
crt 15 monitör.
120 gb hdd.
mazlum olduğundan dolayı ayrı bir acıma hissi ile yaklaşıyorum.
dikdörtgen şeklinde.
taksidi yeni bitti. çok şükür.
4 gb ram 2.8 ghz intel core duo 512 mb asus marka gforce 9600 gso çekirdekli ekran kartı tüplü phillips monitor 12 senelik hoparlor markası yok.
bu değilde bundan önceki bilgisayarım yarım saate açılıp yarım saate kapanma özelliğiyle başarılara imza atıyodu.
pes 2016 ya kadar kasmayak bişey gibi duruyo.
güncel Önemli Başlıklar