bugün

(bkz: kanarya)
(bkz: dağ evindeki sibirya kurdu)
Ayağımdır.

(bkz: hayvan şey)
görsel
iki süs balığım var.
birinin adı zall
birinin adı sonata

yemin ederim yalan değil. zalın ağzına veriyom küçük yem parçacıklarını. ağzına vermezsem ibne sonata gelip kapıyo hemen.
kopek ve suandada 4 tane yavrusu var.
görsel
Kedi. ismi ise Ekim. Gezenti biraz ve patilerini hep kirletir de gelir. Hem evde hem de dışarda yaşıyor. Ve şu an bir kız arkadaşı var sanırım mamasını yiyip hemen dışarı çıkmak istiyor. Gece geç saatlerde miyavlayıp geliyor. Kuyruğunu çekicem.
ev arkadasim. kis uykusunda heralde 18saattir uyuyor.
Anca uyuyan bir kedim var , Badem . Bide muhabbet kuşlarım var , miyavlıyorlar , gerizekalı' dan tutun ananı sikeyim bile der . Dalar yani .
görsel

Kendisi biraz scofield' dir kabul ediyorum.
ev arkadaşım. aynı şaka yapılmış ama benimki şaka değil. gerçekten.
görsel
Havalar soğudu, petekler açıldı malum.*
yılan besliyorum.
görsel
tür olarak böyle ama sayıları daha fazla.
luna hanım beni sahibi olarak işe alan bir miyav.
Muhabbet kuşu. Canım benim...
görsel
Ördek, kaplumbağa ve 3gundur kertenkele.
Kertenkele eve girmiş bende yakaladım. Ama bi evcilleşmedi. Azad edeceğim.
görsel
abim.

adamı resmen 4 sene besledim en sonunda barınağa verdim rahatladim kanımı emmiş yavşak.
Gece vardiyası başladı.

görsel
Kedi ve kuş.
(img:#1282914)
(bkz: atmaca)
(img:#1315309)
yani kedileri ben de severim de zaten her gün görüyoruz onlarca. tamam çok tatlı ama kedi fotoğraflarına atılan onca artı zoruma gidiyor gerçekten. yani kitaplığın üzerinde duran doğangiller familyasından yırtıcı bir kuş, daha marjinali mi var kardeşim. ben boklu artılarınızı toplamak için aldım bu hayvanı. artı alamayınca depresyona girdi 50 gram hayvan yarım kilo sıçıyor bir günde. lütfen amk. baktım iş yapmıyor salıcam bunu.
bu lucy :

görsel

görsel
muhabbet kuşu.
yen mi?
güncel Önemli Başlıklar