bugün

evde babamın istediği kanalı açmasına kumandanın hep onda olmasına sinir oluyorumdur. hayır tv meraklısı bir insan değilim ama kumanda eline yapışmış sanki bak aklıma geldi yine sinirlendim. bir de tvde tam merak ettiğim bir anda pat diye kanalı kapatır sinirimi 3'e 5'e katlar.
evli olduğunu bile bile bir adama yakınlaşan kadınlar bir de ben açığım namussuz derler türbanlı olup böyle olmaktan allah korumuş beni. bak yine sinir oldum.
kitap okurken duyulan sesler. *
saçımla oynanmasıdır.
küfürlü mesaj atan ipnenin birine aynı tarzda cevap verince çaylak yemek.
hay amk ya küfürü eden o çaylak yiyen ben.
pişman mıyım? yoo değilim.
Üniversite sınavında iken, dışardaki bir aracın korna çalması.
ısrarla üst üste çalan telefon
ısrarla çalan kapı zili
ısrarla yazılan mesajlar
evet ısrar beni sinir ediyor....
sabah annemin bulaşık makinesini yerleştirme sesi. hayır anlamıyorum anneciğim tabaklarla ne alıp veremediğin var. beynimde tabak ve çatalların ses dalgaları yayıldıkça sirtaki açıp hepsini kırasım geliyor.yapma bunu lütfen.
aradığımı bulamadığımda.
Az önce orospu çocuğunun biri yanımdan geçerken önce korna çaldı sonra pişt ledi tanıdık biri mi ki acaba diye dönüp bakınca da surat yaptı.

Şaşkınlıktan bir şey yapamadığım için aşırı sinirliyim.

"Yavşak insanlar ölsün istiyorum."
(bkz: haksızlık)

(bkz: beklemek)

(bkz: sorumsuzluk)

ve burnum ile oynanması .
insanları küçük gören aşağlıyan hor gören dalga geçen beyinsizlere cidden sinir oluyorum.
yapay samimiyet.
yapmadığım bir durumu ben yapıldım sanılmasıdır.
kişiyi özellikle de arkadaşı konuşmasından kaba olduğunu anlamak. mesela:

+ kanka bla bla blaa blaadır.
- ya olur mu öyle olmaz hacı abi.

+ kanka şu şöyle bu böyle ama şöyle olursa bir şey olmaz tecrübe ettiğim için biliyorum.
- saçmalama olm olmaz öyle şey.

bu tarzda cümleye mal gibi başlayan, argo konuşan, lise arkadaşı gibi konuşan arkadaştan başka sinirlendiren bir durum var mıdır bilmem.

(bkz: mal arkadaş)
bu kadar çok malın etrafımızda şuursuzca yaşaması.
Sırnaşık hareketler ve adam olamamis erkekler.
ıslık hariç ağızla çıkarılan sesler. özellikle dili damağa vurarak yapılan ses.
Arkadaşların whatsappta cool gözükmek için geç cevap yazması ya da whatsapp grubuysa bi şeyler yazmaması.insanları adam yerine koymamak seni havalı yapmaz.