bugün

Ben değil ama annem beni uçurumun kenarında namaz kılarken görmüş rüyasında. Anlatmasının üzerinden yıllar geçmesine rağmen hala sır kapımsı bu rüyayı hiç unutamıyorum. Allah hayırlara çıkarsın ne diyelim.
ilkokul 2.sınıftayken tavşanlı bi rüya görmüştüm, rüyada matah bir şey de yoktu ama 3 gün üst üste aynı rüyanın devamını gördüm, o.
Bir de rüyamda 30lu yaşlarda renkli gözlü bir kadın bana fal bakmıştı, sizi bir daha nerde bulabilirim dediğimde ben seni bulurum zamanı geldiğinde demişti. Bikaç olaydan kişiden falan bahsetmişti. Yine aynı rüyada ben cafeye girdiğimde o kadının bahsettiği şahıslardan biriyle karşılaştım, bana mutlaka ara diye bi numara verdi ve kendi numarasını yazdı ben de telefonun altına koydum numaraları sonra uyandım zaten.
Rüyayı gördüğüm gecenin sabahında taksimde yol kenarında rüyamda gördüğüm şahıs ve iki arkadaşı vardı 11 şubat 15.00 civarında. Saçma bi bahaneyle yanlarına gittim anket yapıyorlardı zaten. Rüyamda gördüğüm şahıs ısrarla numaramı istemesine rağmen vermedim o gün, taksimden dönerken vermediğime pişman oldum tabi şahısın gözü önünde durup ona baktım ama tekrar gelmedi, ben de hiç uğraşmadan evime döndüm.
Babamın olduğu tüm rüyalarım.
Dinle çok uğraştığım zaman gördüğüm bi rüya. Böyle 2.kat yüksekliğindeki bi balkondan dışarıya bakıyorum. insanlar var kalabalık bi tane ortada genç var 22 23 yaşlarında. Kafasında tahtadan bi kutu var büyükçe. Yakıyolar o kutuyu. Çocuk hiçbir şey yapamıyo koşuyo ortada. Nasıl bir bilinçaltıysa. Neyse en sonunda feryat figan bağırıyo "amin amin" diye. Annem de yanımda artık ölüyor diyo. Çok saçmaydı ama o sesler falan bildiğin korku filmi çektim be.
yaklaşık bir ay süren rüya dizisinde manyak bir güvercinle uğraştığım rüyalardır, rüya hep güvercinin olduğu yerden bana doğru uçup hunharca saldırmasıyla bitiyordu.
arkadaşımı ilber ortaylı kaçırmıştı ve ben onu kurtarmaya çalışıyorsum. gittim sevgilim olan edvart norton dan silah aldım. Brad de oradaydı. arkadaşımı kurtarmaya çalıştım.