bugün

ideal ve mükemmel bir erkek olmadığım için alamadığım itiraflar. hep onlar alıyor iltifatları. ben kimim ki zaten ? unutulup gitmişim.
Çok şipşaksın.
Bugün benim manitanın arabayı bakıma bırakıp yürüyesi tutmuş iki kilometre ve bana dediği şey;
"Taa Ordan buraya kadar yürüdüm, seninki kadar güzel götü hiçbir kadında görmedim, hepsininkine baktım, ölçtüm tarttim, i ıh dünyanın en güzel götünü ben avuçluyorum"
Deyip şaplağı atıverdi.
E evet, Geometrisi eskiden de şimdiden de iyiymiş manitamın asdfhh.
doğduğun güne lanet olsun kanka. çok güzel iltifat yüzüme direk sövmüştür.
Bugün ciddi ciddi dinlerken sonunda biraz bekleyip kahkaha attığım ilginçlikteki iltifatdir. Seks sonrası yaktı sigarasini havaya üfledi ve ağzındaki duman daha bitmeden çok heyecanlı bir şekilde;

- bebeğim biliyor musun ben hiç ölmeyeceğim...

Yastıktaki kafamı yan döndürüp Yüzüne baktım ne demek istiyor bu diye

- ben seni her siktiğimde ömrüm uzuyor...ve bu da hiç ölmeyeceğim anlamına geliyor

dedi sırıttı.

Salak ya sayısal bazlı iltifat da edebiliyormuş.

Yirim
Saçlarımdan ötürü '' Rönesans bey '' denilmişti. Zannediyorum ki o dönem lisede olmaklığımızın bu garip iltifatta etkisi epey büyüktü.
Çok yakışıklı olmuşsun.
Okul müdürü ortaokul fotoğraf çekiminde söylemişti.
Biraz utanmıştım kabul.
beynin hızlı çalışıyor. ama çok hızlı çalışıyor. demişti biri. ilk baş iltifat sandım. meğerse hızlı giden atı boku seyrek düşer manasında söylemiş. bize anca söverler amk.
doğal endorfinsin.
en üstteki ablanın aldığı methiyelerin zekayla alakası yok, bir çift memenin etkisi. demek ki adam büyük yokluk içindeymiş, üzüldük. evet.
"Seni görünce mutlu oluyorum sezenist"

ilginç değildir ama birkaç kişiden üst üste duyunca şaşırdım. insanları görünce gülümsemeyi bırakmalıyım sanırım. Böyle negatif bir bünyeden pozitif enerji nasıl yayıyorum hayret doğrusu.
(bkz: Sen de bunu yedin)
görsel
(bkz: zekam da memem kadar iridir)

iyi mi
iyi.
Alt komşum habersiz bir iltifatta bulunmuştu.

görsel
Bu aralar ilgilendiğim çocuk azıcık zor bir çocuk.

12 yaşlarında bir kız çocuğu beni anlar gözlerle bakıp "abla bağırmamak elde değil. senin yerinde kötü bir insan olsa var ya.." Dedi.

Ben buradan iyi ve sabırlı olduğum iltifatını cımbızla çekip aldım. Hem komik geldi hem hoşuma gitti.
Hiç iltifat almadım. Belki buda bi iltifattır.
He çok şeysiniz taam.
(bkz: senin acımasız bir güzelliğin var)

"Merhametli olsan ne ki" ile başlayınca daha mı etkileyici oldu ne.
Ne güzel gözlerin var aynı eşek gibi.

(bkz: sıpa gözü)
görsel
Çok şeysin he, gerçekten öylesin?
Seni yalamak istiyorum.

Bir dişi tarafından söylendiğinde ilk iş olarak koşarak aynaya bakmıştım. Tuhaf hissettiriyor tabi, yalamak yalanmak. insanın başına her zaman gelmiyor vesselam.
dişlerin cok güzel duymustum.
Sen ne güzel bir şeysin gözlüğünün camına hohladığım.
güncel Önemli Başlıklar