bugün

öncelikle hayırlı forumlar sevgili dostlar.

görünen köy kılavuz istememektedir.

ancak 2021 yılı ekonomik krizin pik yapacağı bir yıl olarak karşımıza çıkacaktır o yüzden kemer sıkma politikalarınıza şimdiden başlasınız iyi olur.

ayrıca abd seçimleriyle birlikte biden yaptırımları canımızı acıtacak ve doların özellikle yılın ikinci çeyreğinde şov yapacağını tahmin etmekteyim.

nostradamus mode off
Kapitalist sistem yıkılacak, kolektif sistmeme geçilecek.
artık önüne geçilemeyen viral hastalıklar insanların sonu olmaya devam edecektir.

kıyamet alametleri bunlar diyeniniz çıkacaktır değil arkadaşlar buzullar eriyor sadece bu gezegen yok olacaktır ama başka gezegenlerde hayat sürecektir.

önce yaşayabileceğimiz bir gezegen buluruz sonra yeni bitki ve canlı türleri keşfederiz sonra gelişe gelişe orayı da cehenneme çeviririz amerika petrol aramaya devam eder tabikide.
ilk defa bir kızla sevgili olacağım.

Bundan güzel kehanet mi olur benim için?
*küresel ekonomik kriz
*Covid 20
*Halk ayaklanmalari (özellikle Brezilya Arjantin Şili ABD vb ülkelerde)
*Küresel hırsızlıklar (herkes birbirinin malına çökecek)..
inişli çıkışlı bir yıl olacak gibi geliyor.
Nükleer patlama ve deprem gerçekleşirse şaşırmayın arkadaşlar.
Zira 2015'ten beri faaliyet gösteren Mersin Akkuyu Nükleer santralimiz var.
O patlarsa şaşırmayın.
Hatırlarsanız dünyanın bir ucundaki virüs de buraya gelmez demiştik.
Kehanet değil de şöyle düşünüyorum.
Taktik maktik yok, bam bam bam kıvamı bir yıl olacak sanki.
Du bakalım!
pilihoz da organik şarap fabrikası açıyorum.
2020 yılı 2021 yılının fragmanıydı.. uzaylı istilası ve meteor yağmurlarını büyük bir heyecan ile bekliyoruz.. belki yeni bir mutant virüs ile i am legend filmi tadında bir şeyler de görebiliriz.
uludağ sözlüğe kadın yazar üyelik akını olacak
kaslı yakışıklı yazarlar evde kalık sözlük kızlarıyla tanışacak.
Bütün insanların ölmesi. Bence olmalı artık zaten hepimiz kaşınıyoruz.
Mazot 10 ytl olacak.
Dolar 10 ytl olacak.
Bence büyük bir savaş olacak. Savaşa Dünya'nın dört tarafından insanlar katılacak açıkçası ben: balkanlarda odunla güçlendirilmiş toprak siperlerin arasında sevgilime mektup yazmak isterdim... Savaş çok büyük olacak 1 milyardan fazla insan ölecek. Sonra eve savaş bitip eve dönüncede Dünya'da savaşın izi olarak sefalet olacak. Açlık heryeri saracak. En sonunda 7 yıllık savaşın ve sefaletin sonunda Dünya kendine gelecek... (Tabi bu kehaneti çok tahmin) .
Olacak olan iyice fakirleşmek.
Otuz bir çekerken kalp krizi sonucu ölenlerin sayısı artacak.
bay izmayıl hepimizi şaşırtacak ve burada ne kadar top varsa

alayını patlatacak.
iktidar değişikliği olacaktır.
Tedarik zincirlerinde oluşan kırılmalardan dolayı kıtlıklar olacak.
ibrahim kalın içişleri bakanlığına atanacak. at fava bekle.
O zaman moda girelim:
Eğer erken seçim olursa Mustafa Sarıgül-Muharrem ince ittifakı %10 oy alacak. Bence çok büyük bir başarı olacak.
Adamın yazdıgı teori beni cok etkiledi.31 cekerken kalp muhabbeti. Sistematik olarak öyle bir sefil hale geldik ki bu uzmanların haberleri tv net filmler daha ne olsun.2021de psikolojık sorunların dahada tavan yapacagının habercısı.buna dur demek lazım yoksa gavur malesef anamızı bacımızı sıkerken biz o heycandan ölecegimizi sanıp odadan cıkamıycak duruma gelecez.buyuk bir kitle hipnozu altındayız.canak kaledeki insanlar korkudan kalp krızı gecırecem diye kodlansaydı bugun canak kale zaferi olmazdı.