bugün

sözlük yazarlarının artık sonlarına yaklaştığımız 2018 yılına ait z raporudur.

kendi adıma; milano'da başladım, bağcılar veya güngören'de bitireceğim. gezdim, ülkeler dolaştım ama kürkçü dükkanına geri döndüm. havadan para geldiği de oldu, parasızlıktan bunaldığım da oldu. kep attım ama okulum 1 sene uzadı. beni çok seven sevgilim ile ayrıldık. sevdim ama söyleyemedim. özledim ama kavuşamadım. işe de başladım bu arada. sonrası zaten yuvarlandı geldi 2018'in sonuna doğru. yeni insanlar ile tanıştım. tek başıma konserlere gittim. çok farklı deneyimlerim oldu. yeni bir dil öğrenmeye karar verdim!

öyle veya böyle seni de geride bırakıyoruz 2018. hepinize 2019'da esenlikler ve mutluluklar dilerim sözlük.
yorucu bir sene şeklinde özetlenebilecek, ama neyse ki önemli veya en azından geri dönüşü olmayan bir hasar veya problem içermeyen bir rapordur.

günübirlik iş seyahatleri açısından "zengin" (ve haliyle yorucu) bir rapordur.

ne yazık ki ayak fantezisi açısından son derece kısır bir rapor daha olmuştur aynı zamanda. *

(bkz: beyin dosyasını getirin)
güzel geçti sanırım. işimi oturttum, kız arkadaşım ile tanıştım, ailem ile aramı düzelttim, çevremi temizledim. baya baya iyi bir yıl oldu.
güncel Önemli Başlıklar