bugün

Dünya barışı, sevgi ve kardeşlik. Ne olsun işte.

Not: Rizörvıd değerlenir buralar!
iyi ve güzel beklentileri gömeli yıllar oldu ama sanırım her şeyin daha da boka sarmaması olabilir.
Lojman.
(bkz: evli mutlu çocuklu)
Görmek kısmet olursa en önemlisi Sağlık, huzur, barış ve mutluluklarla dolu bir sene olması.
yavaş geeeellll...
23 olucam lan hayat akıp gidiyor...
Hayalindeki işe girebilmek, belki söz nişan filan.

2016 Mayıs editi: Hayalimdeki şirket beni hala çağırmadı, mevcut sevgilimin de evlenmeye niyeti yokmuş ayrıldık. Benden 3 yaş küçük kuzenim bu hafta sonu nişanlanıyor.
3 şey
sağlık,huzur ve mutluluk.
Gelmesi, 365 gün sürmesi ve son 6 saatini ben uyurken bitirip, sessizce gitmesi.
istediğim bölümü ve okulu kazanmak. işe başlamak. Kendi ayaklarımın üzerinde durmak. Bir de dedem kanseri yensin istiyorum.
Barış!
özgürluk yazmaya elim gitmiyor.
Ben yarrak bekliyorum.
2016 gibi kötü ve berbat bir yıl olmaz umarım, gerçi her gelen yıl bir öncekini aratıyor.
geride bıraktığımız senede kaybettiğimiz insanların binde biri kadarını bile kaybetmememiz beklentisidir. goy goy amaçlı yazmıyorum kendime dair bir beklenti içerisine girsem sanki bencillik gibi olacak. o kadar çok ölüm gördük ki gına geldi artık. tabi bizleri yönetmesi ve güvenliğimizi sağlaması gerekirken bizlere sürekli yalanlar söyleyenleri de görmek istemiyorum artık. a dan z ye hepsi defolsun gitsin şu ülke insanı bir nefes alsın artık amk..
aptal manken klişesi olacak ama gerçekten barışa ihtiyacımız var coğrafya olarak. 3. dünyanın ayak sesleri bunlar ve bir an önce tansiyon düşmeli.
benim içinse egomdan tamamen arındığım bir yıl olmasını istiyorum.
kimsenin ölmediği, savaşların olmadığı, barışın olduğu bir yıl bekliyorum.
her zaman olduğu gibi sessiz sakin ve yalnız bir yıl.
Para,para ve daha çok para.gerisi gelir zaten.
Mutluluk.
imam hatipler kapatılsın
(bkz: bugün de ölmedim anne)
2019 oldu, bekleyenler hala burada mı?