bugün

agüeronun 3.golüne bittik. 4.5 üst oynamıştım söylemesi ayıp haliyle sevindirdi piç.

edit: 3.5 üst oynamışız amk boşuna sevindik.
kun un 3. golunde haliya kaydim.
halısahada kendi attığım gol. kalenin önünden aldım topu, savunmamızın önündeki tek kişiyi geçtim, ortada iki kişinin arasından attım topu, karşıma birisi çıktı, sağ kanada topu yuvarlayacaktım, atacak gibi oldum karşımdaki adam boşa çıktı önümü açtı onu da geçtim, kalecinin sağ tarafından ceza sahasına girdim, kalecinin solundan topu plase ile ağlara gönderdim topu.

aslında o kadar da sevinmedim, klasik gollerimden, sırf anlatmak için anlattım.
nihatın çek cumhuriyetine attığı gol.
Ankara Parlement oteli.
306 numaralı oda.

21 kasım 2014
(bkz: sen istiyor gol verejek 100 doler)
kuyt - bursa maçı.
Sneijder'in juventus a attığı gol.
popescu'nun arsenal'e attığı penaltıdır.
Rüştü'nün heryerinden öpülen gol.
az önce aguero nun bayern a attıgı gol 3. gol .
Tanju çolak'ın fenere attığı gol.

Şaka lan daha dünkü bebeyim ben.

Fm.de hamsik'in reading'e attığı gol. Satılık listesine koydum ipneyi.
sergio ramos'un atletico madrid'e attığı gol.
Man.city'nin münihe attığı 90. Dakka golü. 3-2 bitince 186 lira kazandırdı.
lewandowski'nin attığı gol.. 2/2 vermişim maça.. dedim eğer bunlar on kişi bunu yapıyorsa ezip geçerler de .. agüero sağolsun.. olsun zaten kupon shaktar'dan yatmıştı.. agüero'nun attığı üçüncü gole de sevindim..
akşam pes de attığım gol.
Demba Ba'nın Kasımpaşa'ya attığı penaltı golü.
agüero nun golü iddia tuttu lan *
devidin chelseaye attığı 2. goldür.

Maldonado.. devid. kaleyee.. şutt. goll gol goll. Allahım yok böyle bir gol... ayaktada durun şapkada çıkarın.. diye anlatımı vardı.
az önce ligin 31. haftasında puan farkı 3'ken 3-0 geriye düştüğüm eskişehirspor maçında andrej kramaric'in attığı 3 golün tamamıdır efendim.
sabri reyizin manchester united'a attığı efsane gol. *
dün akşam gökhan töre'nin penaltıdan attığı gol.
yabancı bir amatör ligte, kalecinin vurduğu topun rüzgarında etkisiyle karşı kaleye girdiği goldür.