bugün

görme problemim.
züppeler, şahsiyet arayışındaki gereksizler, kara gözlük takan sakallı keller.
istediğim hiç bir şeyin olmaması.
Eşimin kardeşi doğacak çocuğunun adına oğlumun adını koymak istiyormuş. Akıl alır şey değil. Hani babalarının, dedelerinin adı olsa "neyse" diyeceğim de özene bezene oğluma koyduğum adı düşünmüşler bula bula. 50.000 tane isim var yahu! Eşim arayıp "tek kalsın" Dedi. Sahiden çok sinirlendim. iyi niyetli bir düşünce değil. Tamam çok beğeniyor ismini anlıyorum ama insan saygı gösterir. Çocuk için travma olacak. Zaten daha 2. Bir torun yok tek çocuk bir de gelene onun adını koyacaklarmış. Daha neler!

Çocuğu olanlar ne anlatmaya çalıştığımı anlayacaktır. Ayrıca bipolar bozukluğum olduğu için normal insanlardan fazla sinirleniyorum. Beynime kan sıçradı duyduğumda.
gergin bir ruh hali içindeyken kardeşin arabada sürekli müzik açması.
tekmeleyip de kırasım geliyor teybi.
Dostum alışverişe gidebiliyorsan taburcu ol. Oradaki hastalar o hemşireye emanet. Yolda başına bir iş gelse o kızı/erkeği öttürürler.
hemşirenin alışverişe çıkmama izin vermemesi.
her şeye karışan insanlar.
Çat kapı gelip haber vermeyen misafirlerden nefret ediyorum. Abi ilk önce geliyorum deyin bizde hazırlanalım. Dan dun geliyorlar üstümüz başımız paspal kıyafetlerle karşılıyoruz. Yeter be.
insanların pişkin davranışları

Artık insanlar küçük dağları ben yarattım havası bile yetmiyor herkes Everesti ben yarattım havasında. Bu tarz insanlarla karşılaşınca Everesti götlerine sokasım geliyor.
göççük mü böyyük mü?

neyse, şaka bir yana. sıcak artı güneş, özellikle güneş.
(bkz: ısrar)

hadi omen, lutfen ama yapsan ne olur ki, ama lütfen dedim, bak kırılıyorum sana, lutfen yap. omen omen omen..

omen kadar başına taş düşsün. yazarken sinir oldum, nasıl bu kadar yılışık olunabilir ki. düşünürken bile tüm sinirlerim bozuluyor.
Bir sey aramak ve aradıgım seyi bulamamak.
Su hayatta beni en cabuk geren sinirlendiren durumlardan biridir.
Mesela annem bana mutfaktan sunu getir dese ve ben gidip 5 saniye baktıgım aradıgım halde bulamazsam sinir krizi gecirme esigine geliyorum. O yuzden tam konum soyler oyle gider cuk diye bulurum.
Kendi esyalarımı da benim dısımda kimse yerlestiremez cunku koydugum yerde bulamazsam asırı sinirleniyorum o yuzden evde kimse dokunamıyor esyalarıma.
haddini bilmeyen insanlar.
saymaya başlarsam sıkıntıdan sözlüğü kapatırlar.

iyi tarafından bakmak için kendimizi yırtıyoruz.
4 gün Önce yüklediğim haftalık internet paketinden hiç video izlememe, indirme, yükleme ve güncelleme yapmamama rağmen paketin %90'nının bitmesi.
Kendi odununa bakmayıp, hasan dağının odununa gitmek. Yani kendi kusurlarına bakmayıp, başkalarının kusurlarını eleştirmek.
Bu saatte gelen boşluk hissi.
apt. kapısını açayım diye benim zilime basılması.
daha 1 ay önce aldığım şarj kablosunun telefonu şarj etmemeye başlaması.
+doğru söylediğin halde yalan sanılmak,

+birinin sürekli kendini övmesi,

+sabahları kötü uyanmak,

+sabahları erken uyanmak,

+genel olarak sabahlar,

+simetriyi bozan şeyler,

+yolda yürürken motosikletin ya da arabanın egzoz patlatması,

+eğilirken çatalın açılması,

+pantolonun zor giyilmesi,

+kıyafet alırken deneme kabini zorlukları,

+tam uyumaya hazırlanırken kulakta sivrisinek vızıltısı,

+çayın soğuk gelmesi,