bugün

yazarların mutsuz oldugu durumlardır. pazartesi günü beni en mutsuz eden olaydır. vizeler ve de tabi ki eski sevgililerimle karşılaşmak olabilir.
(bkz: pepee çok üzülüyooor)
hahahah. evet bu dalgayla sarsılmak beni kahreder.
Patlayan şekerli milka çikolatamın hemencecik bitmesi.
sözlükte çok fazla kürtler ile ilgili başlık açılması şahsım tarafından mutsuzluk duymama sebebiyettir.
mutlu olma mefhumunu çözmüş olan sözlük yazarları beri gelsin.
bi şey deniycem
hz. muhammed ve atatürk hakkındaki yorumlar
(bkz: ankara)
insanlar.
Not:Kurban'ın 2005'te çıkan albümüyle ilgisi yoktur.
Gece en çok ihtiyacım olan seyin sigaranın bittiğinin farkına varmak. Markete gitmek çok zor geliyo.
sokağın köşesindeki tekelin kapanmış olması.
yarın nargileye tek gidecek olmam beni şuan baya üzüyor.
su sebilinde ki damacana suyun bitmesi, bildiğin işkence.
Bir bardak su içmek için damacanıyı çıakrt, ağızlığını değiştir, öbür damacanın kapağını amak için efor sarfet, sorna bunu kaldır sebile tak, hey yavrum hey, anlatırken bile hayattan soğudum
ocb'nin bittiginin farkina cok gec varmak.
büyük abdeste girip, tam eylemi gerçekleştirmeye başlamışken tuvalet kağıdının bitmiş olduğunu görmek.
babanın yatmaya giderken televizyonun kapatma düğmesine basması.ne yani benim tv seyretme hakkım yok mu?e giderken yanında götüreydin oldu olcak.ne diye kapatıyor sözlük dimi ama. bu nasıl mutsuzluk nası alınganlık böyle ama olsun gücme gidiyor lan.*
evimi ve ailemi çok özlemiş olmam.
gidip bir işe yaramalıyım.
ders çalışmak.
calarsaatinizin calmasindan 2dk önce uyanirsiniz. zanledersiniz ki daha cok uyuyabilirim ama nafile. Saate baktiginiz an bu pembe rüyadan uyanirsiniz. gerci tek bi teselli vardir oda ertele tusu.
yalnızken or*spu cocuğu bir çift görmek el ele tutuşmuş ortam sakinse ufaktan sevişen. an*larını sıkeyım onların yalnızım lannnnnn!
geceleri sıgaramın bitmesi. yok böyle bir mutsuzluk. herkes yatağında mışıl mışıl uyurken, sahip olunan tek dost.
bilgisayarda bir şeyler yaparken elektriğin gitmesidir.
basketbol oynarken yağmurun başlamasıdır.
sevgiliyle el ele yürürken sevgilinin babasını veya abisini görmektir. *
tuttuğu takım kaybetmesidir.
desteklediği partinin iktidar olamamasıdır.
kendisinin yatakta iktidar olamamasıdır. *
Sevgilinin sizden igrendigini soylemesi.
elektrik kesintisi.
şehit haberleri.