bugün

intihar etmek için çatıya çıkıp karşı komşunun duş alan çıplak kızını gördükten sonra ereksiyon da olan ve akabinde mastürbasyon yapmaya giden ev arkadaşım.
sigarayı bırakma adına yapılan kamu spotu reklamındaki atardamar.
bağzı vajinalar.
din, dil ve ırka hakaret eden insanlardan tiksiniyorum sözlük.
ter kokusu ve sokakta yürürken balgama basmak. (bkz: veya b*ka basmak)
otobuslerdeki obez teyzeler. memeleriyle carpanini mi dersin uzerine oturanlarini mi. tiksindim yeminle.
Limonlu cay icip terleyen insanlar.
mc donalds tuvaleti.
Iki yuzlu. Aptal insanlar.
dolu bir mide ,boş bir ruhu hiç sevmem. özellikle ankarada çankaya köşkünde, başbakanlıkta TBMM de çok olur bunlardan. aaa tabii birde televizyon ekranlarında, gazetelerde bunlardan bol bol bulunur. istersen abla yarım kilo veriyim. zaten hiç sevmiyorum bunları, hatta tiksiniyorum.
(bkz: iktidar yalakaları)
işkembe yemeği ve bağırsaktan yapılan yemekler.
bugün otobüste yaşadığım olaydır. efenim kadıköyde işim vardı bugün otobüste gidiyoruz malum müzik dinliyorum. önümde ayakta bir kız var ama nasıl bir tip neyse bir 5 dakika geçti, baktım biri dokundu çıkardım kulaklığı efendim bir şey mi oldu dedim sen sabahtan beri oturuyorsun yer versene bana dedi arkadaş o da para veriyor ben de para veriyorum o otobüse yaşlı değilsin, hamile değilsin neyin kafası lan bu. neyse hafif sinirle bir yürü git dedim sesli taktım kulaklığı sonra baktım millet beni ayıplıyor. lan o sinirle durakta indim başka otobüse bindim ne insanlar var. bu da böyle insanlardan tiksindiğim bir anımdır.
Yemek yerken ses çıkaran insandır.
böcekler, fareler, kıllı erkekler, sivilceli ergenler, bıyıklı kızlar, obez insanlar.
Klozetteki cis damlasi, dıskı izi, arabadan copunu disariya firlatan insan modeli.
Duvarda yakalanilan bir sivri sinegi, terlikle isin terini attiktan sonra, duvari temizlemek mecburiyetinde bulunmak.
kaplumbağadir sadece.
bir kızın duygu sömürüsü yapmak için "tamam ya ben bir şey demiyorum.", "peki, sen bilirsin." gibi cümleler kurması. hayır kaç yaşına geldik liseli aşıklar gibi trip atmak nedir arkadaş. delikanlı gibi söyle ne istediğini, mantıklı ise onu yapalım.
At sineği.
Popüler olan her şeyin hemen banimsenip boku çıkana kadar kullanılması. Instagram'da insanların Starbucks bardağı paylaşıp durması ve normal hayatına devam edebilmesi. Bir de "ponçik" kelimesi.
Sosyal medyada vasıfsız yere popi olanların afedersiniz g*tünü yalayan ve onlara fan sayfası açıp hayran olan salak ergenler.
A101'deki sürekli kapının önünde sigara içen kapalı kasiyerin yüz ifadesi.
Yemekten kıl çıkması.
Kusarım o an.
insanlar.