bugün

(#10734482)
yazarların canlarının sıkıldığının en büyük delilleri olan teorilerdir.

(bkz: #4343231)

edit: terori değil o teori.
mastürbasyon yapıp çıkan zehiri sağa sola yaymak.
"kendinizi değiştirin, dünyanız değişsin" sloganı aslında bir gerçek. kendinizi değiştirdiğiniz zaman dünya da sizin formatınıza uyacak şekilde değişiyor. tabi değişmek istediğiniz karakteri yaşamalısınız her anınızda.
kedi derilerinden sabun yapmak...
buraya yazamam. beni kesin öldürürler. yazarsam önce sözlüğü çökertirler. aypilerinizi bulup sizi de öldürürler. kimseye güvenemiyorum. takip ediyorlar beni. sizi de takip ederler.
şimdi kuru fasulye osurtur diye bir efsane var. bence bu kuru fasülye pilav satıcılarının daha çok kuru-pilav satmak için uydurdukları bir yalandır. şimdi bir insan kuru fasülye yiyince, aklına hemen kuru fasülyenin osurttuğu gelir, osuruk da s.çmayı tetiklediği için, insan s.çar midesi boşalır, tekrar kuru fasülye yemek için midesinde yer açılır. psikolojik bir kandırmacadır bu. millet olarak bu konuda bilinçlenelim. komplocuların oyuncağı haline gelmeyelim.
"yaran x sitesi yorumları" türden başlıklara entry giren yazarlar, aslında referans gösterdikleri entryi sırf malzeme çıksın diye o siteye bizzat kendisi yazan kişilerdir.
gözle görülemeyen ama varlığını zaman zaman bazı insanların hissedebildiği, görebildiği bu kitlenin, yani cinlerin, bir takım yöntemlerle insanların duygu düşünce ve davranışları üzerinde topluca etkide bulunmaları maksadıyla büyük güçler tarafından (başta ABD) dünyanın kritik yerlerinde görev yapmaya güdülendirildikleri. evet, bunda iddialıyım. çünkü insan beyninin işleyişi ile cinlerin yapıları çok benzemektedir. güdülendiklerinde çok şeyler yaptırabilirler insanlara.
"lan matris'de olabilir miyiz acaba".