bugün

O ne lan üç boyutlu.
çekiç kafalı köpek balığı.
görsel
ankh yaptıracağım en kısa zamanda (yerinde kararsızım) ve ensemden başıma yürüyen köpek patileri. (köpüşümün patileri)
Katarina'nın hançerleri kolda çok güzel olurdu.
görsel
budur
çeneye yumruk atarak başlayabilirsin.
- sevgilinin ismini yaptırmayın.
- belli bir bölgenin tümünü dövme ile kaplatmayın, kötü gözüküyor.
- ucuza dövme yaptırmayın. siz zararlı çıkarsınız.
- kızlar "risk budur" derlerse meme ve kalça üstüne yaptırabilir. çok seksi oluyor.
dream catcher yaptırın. ben yaptırdım pişman oldum ama güzeldi.
görsel
görsel
görsel
hiç yaptırmayın. olduğunuz gibi daha güzel görünürsünüz bence.ya da ben ihtiyar adamın tekiyim beni hiç takmayın.
Karar verene kadar yaptırma.
enseye kral tacı, omzunun biraz altına üç tane martı, koluna atatürk imzası, kasığa çınar ağacı veya el bileklerine senin için anlamı olan birinin ismi olabilir.
ayrıca kadınların ayak bileğine yaptırdıkları dövmeler inanılmaz güzel duruyor.
güne özel tavsiye beyler; kacak oy pusulası yaptırın. Tarihte yerinizi almış olursunuz.
Günün dövmesi : kalçaya.... "ampul" üzerine "evet"..
Tekme tokat dövün en iyisi budur.
fazla görünmeyecek yere yaptırman iyi olur diye düşünüyorum. kolaylıkla görünecek yere yaptırırsan ve bir gün o dövmeden sıkılırsan, senin için zor olabilir. ya da yaptırmaman daha iyisi.
klasik olsa da tercihim büyük usta Tupac Amaru Shakur'un "All eyez on me" sini yazdırmaktır.
Abuk sabuk yerlerine dövme yaptirip
saçma sapan kıyafetler giyme
hatta mümkünse yaptirma.
dirseğinizin üstüne yıldız dövmesi,kolunun üstüne çince saçma sapan yazılar yaptırmayın.çok keko görünümlü görünüyor.
Penisinizin ustune dolar yaptirabilirsiniz.
Bunu goren kizlar fena oral yapiyor.
Tecrubeyle sabit.
yanınıza felipe melo, emre belözoğlu, gökhan töre ve arturo vidal" ı alıp karşı tarafın üstüne yürüyün. mutlaka işe yarar.