bugün

iphone 4s 999 tl'ydi en son. o küçük ekran bana yeter diyorsan al.

htc alma, m8 bile saçma salak problemler çıkarıyor, arkadaştan biliyorum.

lg iyidir, g2 veya l80.

samsung, aman allah korusun.
samsung dışındaki bütün telefonları tercih edebilirsiniz. samsung dışındakilerden tavsiye ettiğim ise. iphone'dur.
iphone6+ 'dan başkası yalan.
orta düzey biri içinse iphone4s uygundur.
lg g3 stylus'u tavsiye ederim.

1 aydan az fazla oldu alalı, kesinlikle performans açısından bi problem çıkartmıyor. yalnız güneş altında ekran kalitesi çözünürlüğü dolayısıyla biraz sıkıntı olabiliyor lakin çok büyütülecek bişey değil.

şarj sorunu var yalnız.

şöyle ki; bütün gün kullanıyorum aktif olarak, her bi halt ( konum servisi, çoklu ekran, %100 ekran parlaklığı vs.) açık şekilde. akşam uyuyacağım sıra hala %40 şarjı olduğu için bitirmek adına uyumadan önce iki saat telefonda oyun oynuyorum ki şarjı %20'nin altına düşsün. yoksa günü çıkartmak adına bi problemi zaten yok. biraz tasarruflu kullanırsan iki gün rahatından götürür seni diye düşünüyorum.
iphone 4s. tarafımdan hunharca 4 yıl kullanılmış, hiçbir şekilde eskimemiş ve yaralanmamıştır. thousands of hallelujah.
Htc den şaşmayın.
Windows Phone. Temel uygulamalar mevcut, evet android mağazasıyla henüz yarışamaz ama denediğime pişman değilim windows Phoneu. Model olarakta 830 diyorum.
lenovo vibe x2 çok güzel telefon.
1000 tl bandında, şarj sorunu olmayan samsung harici ihtiyacım olan tavsiyelerdir.
andoroid olmasın da ne olursa akıllıdır derim. taklit aslını yaşatır, sonsuza kadar ayfon
Lumia 825, 920. Harbiden saglam yapmislar.
sabaha kadar iPhone.
Samsung değildir. Sony iyi diyorlar.
Merak edilendir.

Param olsa g3 güzel.
General mobile discovery serisinden herhangi birini önerebilirim. Al gm discovery elite kafan rahat olsun.
general mobile'dir. son çıkanı al bak keyfine. 3 bine telefon mu olur?
bütçeye göre değişen tavsiyelerdir. bütçe yeterli ise lgnin g serisi, htc one, xperia z nin de yakında 3 ü çıkacak beklerseniz alabilirsiniz. ama özellikle lg g 3 ü önerebilirim. akıllı telefonların en büyük sıkıntısı olan batarya sıkıntısını en aza indiren telefonlardandır.
Nokia 3310.
merak edilen tavsiyelerdir.

1000 tl ayırdım bu işe, tavsiye istiyorum.

olum yazsaniza, tekrar yazdırıyorsunuz bana.
sony xperia z2. Note 2 almayın kolda kireçleme, boyunda fıtığa neden oluyor.
lg l7 almamalisiniz.
(bkz: diskaviri al diskaviri)

Nasıl bir telefon kullanıcısı olduğunuza göre değişir. Ama o paraya bi lumia 1320 alınır 6 inç in nokia kalitesinin keyfi sürülür.
general mobile discovery.
Note 2 al otur aşağı.
general mobile discovery 2.