bugün

izlerken insana çok fena koyan içerisine bir yumru oturmasına sebep olan film sahneleridir.

http://www.youtube.com/watch?v=-hoDOo2TnKA
(bkz: bangbros) filmlerinin tüm sahneleri.
the crow filminde garganın vurulduğu sahnedir.
das boot filminin final sahnesi, uçakların limanı bombaladığı sahne, ulan saatlerce izledik ki burda directors cut versiyondan bahsediyorum 3 saatten daha uzun, adamlarla o kasvetli klostrofobik denizaltının içinde acaba destroyer yine farkedecekmi, batacakmıyız diye kastık, tam mutlu son derken, geldi uçaklar içine sıçtı hayatın. biri spoiler mı dedi.
hayat güzeldir * filmi tüm sahneleri.
the lake house da adamın öleceğini zannettiğim o otobüs çarpma sahnesi.
sandra romain e gangbang sahnesi; ona mı koydular bana mı anlamadım, içim acıdı. *
sahibi ölen hachiko köpeği kendisi de ölene kadar sahibini her zaman beklediği yerde bekler, bekler, bekler. ölür.* pür sevgi var bu filmde ağlatır adamı.
canım kardeşim filminde tarık akan'ın "kahramaaaaan" diye bağırdığı sahne. titreye titreye ağlatır.
matrix serisinin son film, son sahneleridir.

Agent smith: "Neden, neden, bunu neden yapıyorsun bay anderson? niye, ayağa kalkmak niye? kavga etmek niye? inandığın şeyler için kavga ettiğini mi sanıyorsun? sağ kalmadan öte bişeyler için mi? bana söyleyebilir misin? biliyor musun? Özgürlük mü? gerçek mi? belki de barış yada sevgi olabilir mi? yanılsamalar bay anderson. algılamada aldanmalar. herhangi bir anlamı yada amacı olmayan bir varoluşu ümitsizce haklı göstermeye uğraşan zayıf insan zekâsının ürettiği geçici kuruntular..."

yüzüne yüzüne vurur.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.