bugün

(bkz: kısmi felç)
(bkz: sağ elin mahrem işlerle meşgul olması)
kelimeleri düşüncelerine yakıştıramama durumudur, ne söylersen söyle ifade edemediğini düşünür, yazar yazar silersin.
enteresan bir şekilde çaylaklığa düşürülmem sonucunda girmiş olduğum dönem.
--spoiler--
yazar tıkanması
--spoiler--
Yazarin bu durumla ilgili bile entry girmesini engeller. aslinda bunu yaziyorsam engellememis demektir.
(bkz: yazamamak)
Sözlüge bir süre ara verme vaktinin geldigini gösterir.
açılan bazı başlıklar yüzünden olan durumdur. öyle ki insanın midesini bulandırır.
--spoiler--
bazen olur öyle
--spoiler--
adet dönemi gibi bir şey olsa gerek. bu ne lan hahaha..ilham gelmiyor yazamıyorum dense daha bir eli yüzü düzgün olur hani.

-hıınnnnkkkkk!
-n'oluyor bilader ne ıkınıyorsun?
-hınnkkkk gelmiyor amk yazamıyorum hınnkkkk....pırt!
-öff osurdun amk yazacam diye bsg..
bazı yazarlarda daimi olan dönemdir.
(bkz: ben)

edit: oha artı oy verdi biri. piç misin ehhehehe.
kalbi değil de aklı meşgul eden yoğun şeyler içinde boğuşurken oluşan dönemsel durum. kalp sıcakken zaten coşar yazma enerjisi. yazmak için kalbi taze tutmak gerek. aklı da fazla meşgul etmemeli tabii. yazmak iyidir iyi.
her meşhur yazarın, anchormanin başına gelebilecek, kabızlık dönemidir. sakin sakin beklemek lazım. ilham dediğin kendiliğinden gelir, öyle çiş gibi.
Çok pis durumdur. Kabızlıktan farkı olmayan,elinizdeki kalemii sigara gibi ağza almaktan ve dişlemekten kalem olmaktan çıkaran, kılavyeyi gereksiz bir meta haline getiren, daktilo kullananların ise daktilosunu kırması için eline bir bahane veren acımsı hal.
dönemin uzunluğu ya da kısalığı o an yaşadığı duruma göre değişir. hani mutlu olsan da yazamazsın. yazar yazar silersin bazen. uzun bi entry yazarsın ekle butonuna elin gitmez. her yazdığın mantıksız gelir. ama sonra geçer. soğuk denize yavaş yavaş girdin mi olmaz, ya birinin sana su atması lazım ki onun kadar sinir bozucu bi durum yoktur. ya da bi anda bodoslama dalmak lazım. yazıp yazıp rahatlamak lazım.
yazacak başlık bulamama dönemi ile doğru orantılı dönem.
yazar tutulmasına maruz kalan yazarların söylemidir.

şöyleki bu arkadaşlar engin bilgi hazinelerini sözlüğe yansıtmak için geldiklerinden dolayı müthiş bir idealizmle girer ve yazmak isterler. sonra bir bakarlar sol frameye bu ne amk bakışı atarlar bi, sonra bakar ki hiç siklenmiyor. ben mi kurtaracam seni uludağ yazmıyorum amk der ve yazmaz.

işin aslı öyle değildir aslında. belki de öyledir. amaan her ne sikimse işte, herkes yazmasın zaten.

herkes yazarsa kim okuyacak amk, birileri de okusun bir şeyler öğrensin.
güncel Önemli Başlıklar