bugün

Yüzüklerin efendisi de olabilir bak. Güzel filmdir. Evet
ilk defa duyduğunuz için ismi garip gelebilir ama harry potter da güzeldir.
yaşamın renkleri, modigliani ve 50 ilk Öpücük
görsel
görsel
Mulholland sokağı. Kayıp otoban. Gözleri tamen kapalı ( bu film masonlugu konu alır.)
görsel
anonim- anonymous.

ingiliz edebiyatının en büyük ismi William Shakespeare'in eserlerin gerçek sahibi olup olmadığı üzerine oldukça sürükleyici bir film.
coffe and cigarettes

bilen çoktur belki bilmiyorum.
Titanic.
Selvi boylum Al yazmalım.

Şş sakın kimseye söylemeyin ama ha aramızda.
Ulan o kadar film önerildi. Sanki hepsini seyrettiniz.
(bkz: nueve reinas)
Return to base (r2b). Güney Kore yapımı aksiyon filmi. Eğer savaş uçaklarına benim gibi meraklıysaniz harika savaş sahneleri var ve aksiyon hic durmuyor.
yalanın icadı. kafa dağıtmaya birebir bi film. tutucu muhafazkar kesime tavsiye etmem tabi. konusu itibariyle onlara hitap etmiyor çünkü.
The pursuit of happyness.

Çok güzel ve duygusal bir film. izleyecek olanlara uyarım “ağlatır”.
Django - unchained.
Dogtooth izleyeniniz var mıdır bilmem ama çok acayip bir filmdir. Anlatmayayim izleyiniz efenim.
Alinin sekiz günü.
Dilberin sekiz günü.
(bkz: primer)

70 küsür dakika kafa patlatıp "hmm çok zekice kurgulanmış lan....bravo.. hiçbir bok anlamadım" diyesiniz varsa açın izleyin.

şaka bir yana, yeniden parça parça izleyip anlamaya başladıkça cidden güzel film olduğunu fark edeceksiniz. zamanda yolculuk ve ufak çaplı paradokslarla ilgiliyseniz ve yarın önemli bir işiniz/sınavınız varsa vicdan azabınızı böyle bir filme borçlu olmanız harika bir seçim olacaktır : )
canı sadistlik, kan, vahşet çekenlere, grotesque.

hassas adamlar izlemesin, azıcık çarpar.
Arkadaşlar size birşey sormak istiyorum lütfen ama lütfen bilen bana ulaşsın

Bir zamanlar dünyanın düz olduğunu ileri sürenler yuvarlak diyenleri katletmiş

Hangi film de geçmiştir ?
Air Mata Surga
Arkadaşlar size birşey sormak istiyorum lütfen ama lütfen bilen bana ulaşsın

Bir zamanlar dünyanın düz olduğunu ileri sürenler yuvarlak diyenleri katletmiş

Hangi film de geçmiştir ?
L’annee derniere a marienbad.

imkansızlıklar üzerine kurulu, harika çekim tekniklerine sahip bir başyapıt. “A exporer une novelle direction et a retomber sur une nouvelle impossibilite”