bugün

avrupa birliği üye ülkelerindeki gönüllülük çalışmalarında katılımcıların sigortalanması konulu bir araştırma içindeyim. yardımı dokunacak olan varsa alırım bir dal.
(bkz: yatıyor)

Uyudum uyuyacağım ha.
Neşet ERTAŞ karadır bu bahtım kara dinliyor...
çalışıyormuş gibi görünüyorum. buraya uzun uzun entry falan girerken mail atıyorum sanıyorlar beni.
yeterli miktarda kaliteli olmadığına inansa da vakti geçirmek amacıyla söz dizisini izliyor.
Kabak soyuyorum arkadaşlar yarına kabak tatlısı yapıcam. E akşam sözlüğe bi görsel atarım artık.
çok sıkılıyorum. herhangi birine şimdi ananı laciverde boyadım it oğlu it deyip yardırmak istiyorum. ama haklı bir yardırma olsun.
görsel

kahvalti.
haha butun sofrayi silmis supurmusum.
Allah kimseyi aclikla intiham etmesin.
(bkz: anın görüntüsü)
Endoskopi manzaralı çay içiyorum. Doktor yapsın tek başına işi ne amk.
görsel
Gibi.
Bir yandan oturmuş çayını ve sigarasını içiyor, diğer yandan onu düşünüyor.
https://www.youtube.com/w...K1SEjY_rKBGAVMmp07eCzyNfE

diz iz my self confidıns babe.
sigara için kızdan ev hanımı olmaz. o nicki değiş.
vay arkadaş, ben boş boş monitöre bakıyorum.
Savaşçı dizisini izledim su an beynim kazan. LCD TV beyni zonklatıyor kardeşler uzak mesafeden izleyin bunu.
uzun zamandır girmiyordum sözlüğe bir gireyim ne var ne yok.
2011 ve öncesi yılların entrylerini okuyorum bitince günümüz entrylerini görmemeye çalışarak çıkıcam inşallah.
görsel
Kuru fasulye ayikliyoruz efendim. valide sultan emreder de biz yapmaz miyiz. Valide sultan çok yaşa.*
yazarların şu an ne yaptığını sorgulayan sorunsaldır.

bazı galatasaraylı arkadaşların ağlayışını izlemek üzere sözlüğe giriş yaptım. patlamış mısırımı aldım kahkaha atmaya hazırım.
bu başlığa bakıyorum.
hangi diziye başlayıp ilk bölümde sıkılıp bıraksam diye düşünüyorum.
yazı yazıyorum bitirdim noktasını koyuyorum şimdi .
Black mirror izliyor.
sözlükte takılıyorum. yanımda bi de kafa ütüleyen var. hay sansıma ya. biram da bitmek üzre. ağlayacağım.
güncel Önemli Başlıklar