bugün

önce sahibini ararım. etrafa bi sorarım. şerefsizin teki değilim inanın ama iyice soruşturduktan sonra kendim alırım. çoğu insan böyle yapar.
daha öncede başıma geldi,aldım. yine olsa yine alırım.
hiç vakit kaybetmeden eve gider kışın giyilebilecek herhangi bir palto, ceket vs giysinin bir cebine, astarına yerleştirilir. kışa kadar beklenir. o paranın orada olduğunu unutursanız size sürpriz olur.
hangi 50 tl?*
arkadaşlarla yemek parası cıktı deyip direkt bir lokanta yolunu tutarım.

başka ne yapacam alıp götüme sokacak ihtimalim yok ya.
Yerde 50 lira gibi bir miktar bulduğuna göre fazlaca yere bakan biridir. Yere bakan kimse yürek yaktığına göre yanına da bulur birini. Çifte sevinç yaşar.
Ben 9-10 yaşındaydım galiba en son para bulduğumda, o da tedavülden kalkmış bozukluktu. Benim asla bulamayacağım ve akabinde bir şey yapamayacağımdır.
barbara palvin vandirekşina kaptırmamak için uçak kiralar,
newyorka gider oradan bir katil tutar vandırakşını temizletir hatta arada jastinbiberi araya aldırır
dünyanın iyilik ederdim. son barbaranın yanına gider, onu akşam yemeğine çıkarırdım. sonrası 2 kişilik.

ülen hergün 50 liramı buluyorum
tükkan benim değilmi arkadaş isteğim hayali kurarım.
kolay değil 50 lira bulmak..
Yerden alıp cüzdanıma koyardım.
En yakın ganyan bayiine gidip bütün parayı sekiz numaralı Ata basardım. Haydan gelen huya gidermiş amk.
5 liralara bozdurup 10 dilenciye verirdim.
sigaram kalmadı, sigara alırdım.
o an lazım değilse önümüzdeki cuma camiye bağışlardım heralde o paranın hayrı olmaz zaten.
güncel Önemli Başlıklar