bugün

xy sözlük yazarlarının, xx olsalardı kiminle cinsel ilişkiye girmek isteyecekleri konusuna aydınlık getirebilecek bir sorunsal. uzun zamandır akıllarda bir soru işareti olan ve son zamanlarda bazı sözlük yazarlarının meraktan gece uykularını kaçıran bu soru işaretinin çözümüyle uludağ sözlük camiası derin bir oh çekecek.
ne verecem lan gebersin pis erkekler abazalıktan. *
ortada fol yok yumurta yokken sorun olsun diye yaratılan sorunsaldır. çok meraklıysan ameliyat ol aq derler.
(bkz: zall gör bunları)
(bkz: seni bi yalarım bide himalayalar)
(bkz: yazarlar erkek mi sorunsalı)
(bkz: altan erekli sorunsalı)
(bkz: sana vermeyeceği kesin)

(bkz: kızlardan yüz bulamayınca erkeklere saran abazan)
uludag sozlugun kalitesine neler oluyor sorunsalini pesinden getirecek sorunsaldir.
(bkz: kız olsam lezbiyen olurdum)
bilindiği gibi beğeni katsayısı en yüksek övgü olan "kız olsam verirdim sana lan" kavramının bir örneği teşkil olacak şekilde, sözlük erkekleri eğer kız olsaydı ilk kime verirdi sorusunun ankette vücud bulmuş halidir. bu gece buradan yeni dostluklar çıkarabileceğimiz gibi, yeni aşklar da cereyan edebilir. heyecanlıyım.
(bkz: money talks)
sözlük kızlarından umudunu kesip erkeklere hallenen yazarın kendi içinde yaşadığı sorunsal.

siklemeyin geçer.
Kendime.
vermez kum dolmasını beklerdim. mal benim değil mi amk?
(bkz: morganize isler)
turşusunu kurardım. vermezdim kimseye.
Sözlük kızları da erkek olsa yine sözlük kızlarına verilirdi herhalde. (bkz: biz ayrılamayız)
(bkz: Yabancıya gitmesin)
(bkz: zall) ve (bkz: moderatörler) zall da para var, moderatörlerde çok kibarlar.
(bkz: ben sadece kafasını alırdım)
(bkz: oytunkaran) bi am görsün de sivilcelerinden kurtulsun amk.

ya değilse çalıya takar yırtarım yine de vermem bu m.müdürüne.
gizli ibne turnusolu.
beğendiğim kız da erkek olacaksa ona verirdim tabiki.
(bkz: sosyalist alman panzeri) Muhtemelen beni güldüren erkekleri severdim.
(bkz: gay alert) * *
vermeye meraklıların düşündüğü sorunsal.
jale arıkana. çok erkeksi ve seksi.
güncel Önemli Başlıklar