bugün

yazarların cüzdanlarında olan kredi kartı sayısıdır.

bende 2 tane var. daha fazla kullanmak tehlikeli olduğu söyleniyor. zira kart yüzünden icralık olan milyonlarca vatandaş var.
5 tane var galiba. ama hic kullanmiyorum. bankalar habire israrla veriyor.
1 tane yeterli geldiğinden , fazlasını kullanmadığım durum.
5 tane var. Halen limit yetmiyor. Daha fazlasını da istiyorum ama vermiyorlar.
Genelde hesp kartı kullanırım kredi kartından alışveriş yapılmaz paran varsa alırsın yoksa zaten alamazsın neden borca gireyim ki.
Hiç kredi kartı kullanmıyorum. Umarım herkes kredi kartları borçlarını öder.
sıfır tanedir. 2 tane ek hesap tanımlı bankamatik kartı var kredi kartı gibiler maşallah. faizleri de çok düşük paran yokken çekiyorsun 200-300-500 neyse ay sonunda 505 lira falan ödüyorsun geçip gidiyor.
Hiç kredi kartım yok. Almayı da düşünmüyorum. 10.000 tl ye kadar harcamalarımı nakit yaparım. Yani varsa alırım yoksa almam. Daha yüksek miktarda harcamalarımı iş bankasından kredi çekerek çözerim. internetten alışveriş hiç yapmam. Yani kredi kartına ihtiyacım olmadı.
önemli olan kaç tane kredi kartı kullandığın değil çocuk,
önemli olan borçlarını ödeyip ödeyemediğin.
1 tane var oda yetiyor. Ayrıca kaç kartınızın kaç kredinizin olduğu yada limitleri önemli değil. Önemli olan düzenli ödüyor ödemiyor olmanız. Unutmayın ki bankaya, şahısa veya kredi kartına borcunu ödemeyen adam sorumsuz adamdır, ne köy olur ne kasaba.

görsel
görsel
Cuzdanda 1, evde çekmecede 7-8 tane daha...bir gun hepsinin limitini patlatip kacicam memleketten.
Net 11. Kredi ve banka kartı ortak versiyon olanları sayarsak değişken 13. Neden mi 13 ? Çünkü para var.
3 adet 1 olsa süper olurdu.
Üniversiteye başlarken okulun şubesinde hesap açtım zorunlu olarak. O arada okul bana düşük limitli öğrenci kredi kartı verdi. Onun dışında kartım yok zaten ihtiyacım da yok.
hayatimda hic kredi kartim olmadi.
banka ciro kartimdan baska.
Sıfır.

Param olursa peşin alırım. Yoksa beklerim.
bir tane var genellikle yakıt alırken kullanıyorum. avm'lerde az kullanıyorum. sigorta ve araba vergisinde de kullanıyorum.
1 tane var
+ ları:
Müşteri temsilcisine doğrudan bağlanıyorsun
Geçen sene iptal olan alışverişimden gelen 100 tl maxipuanı hediye ettiler
Erteleme ile yaptığım alışverişlerden gelen faizler kartıma geri yatıyor
Kart aidatı alınmıyor.
Android sürümüne gelen son güncelleme ile hangi gün nereye ne kadar ne harcamışsınız hepsini görebiliyorsunuz.
Hangi banka mı ? dm atın söyliym.
1 tane var.
2 adet vardı, 1 taneye düşürdüm. Onu da kapatmak istiyorum aslında ama bazen taksitli alışverişlerde lazım oluyor diye kullanmaya devam ediyorum. Kredi kartını ölçülü kullanmaya gayret ediyorum. Maksimum 3-4 taksitte ödeyebileceğim miktarlar için kullanıyorum. Öyle 10-12 aylık bir ödeme periyodu olan alışverişler yapmıyorum. Bir nevi can simidi olarak kullanıyorum. Yanında nakdin olmaz, paraya sıkışırsın, acil ödeme yapman gereken bir durum olur o zaman kredi kartına başvurursun.
işsizim şu an 3 kredi kartım toplamda 3500 yakın limitim var yaş 24.
Kim kaç tane kullanıyor bilmemde, Allah yardımcıları olsun.
görsel
1 adet mevcut. Onunda limiti 5 bin. Yetiyor bana alışverişte kullanıyorum. Hiç zararını da görmedim. Günü gelince ödüyorum.