bugün

Komik biliyorum ama bu tarz bir şey ya;

https://youtu.be/q5nVwHUwQXc

Benim için aşk hep çocukça bir his oldu. Şu ikiliyi seviyorum. Animeyi bile bunların ilişkisinin nasıl noktalandığını öğrenmek için izlemiştim. Pek de iyi bitmedi gerçi.
görsel
Sürekli gelen gülme isteği.
Güncel olarak

görsel
görsel
Bahsedilen kisi yuzunden bu saatte uyanik olmak. Yaptigi kucuk bi hareket icin bile uyuyamamak.
Kisacasi bir cesit takinti.
Sadece hormonlardan ibarettir. Kadınların erkekleri sindirmek ve kullanmak için kullandıkları yegâne yalandır.
(bkz: tecrübe konuşuyor)
Aşk kişide mantığın duygulara mağlup olmasıyla ortaya çıkan heyecan, çift görme, şaşılık, topallama gibi belirtileri olan bir kalp hastalığıdır. Ve hiç bir tabip çare olamaz.
görsel
Balik etli manita. Balik etli kizlar candir. Omega3 cok yararli bisey. Istiririm. Tesk.
Başka birisi için kendini öldürüp, yeniden bambaşka birisi olarak hayata başlamaktır.
Elma şekeridir...
görsel
Bence sadece "Frekansların tutması"

O bahsettiğiniz heyecanı iliklerime kadar hissettiğim dönem, sanırım liseye gidiyordum.
Yormadan sormadan,sarsmadan birinin hayatına karışmak.
Ask bitti geriye ne kaldi simdi.
Sürrealisttir. Şaka şaka inanmayın. Hepsi sizin birer alışkanlığınızdır.
sabah akşam onu düşünüp kendini kaybetme durumu. dozunda olursa güzeldir. aşırı doz insana zarar verir.
hani bazı şeyler vardır boka saracağı net bellidir ama yine de sarmayacağına inanmak istersin , o binde birlik şansa oynar sonra kafamı sikeyim dersin ya. bence o idi aşk. tabi geçti bizden , kafamı sikim.
Aşk, kendi hür iradenle beynini kalbine teslim edip bunu neticesinde, başa gelen olaylar silsilesidir
Sanırım en iyi tanımı kafka yapmış; ‘Sen bir bıçaksın, ben de durmadan içimi deşiyorum o bıçakla...’
Düşlerin en güzelini kurup gerçeklerin en çirkininin üstesinden gelmektir aşk.

Hatırlayamadığım kitabın tanımlaması.
null reference exception.
cumhuriyetin ilanından sonra ikinci güzel şey.
Kendinden vazgecmek.
görsel