1. 1.
    Sözlüğün belli bir kısmının psikolojik problemleri var kimisi yalnız kimisi umutsuz kimisi yaşadığı yaşamı beğenmiyor. Benim çevremde hiç bu tür insan yok üniversite ortamı herkes hayatının ilkbaharında daha. Ya bu sözlük yazarları nerededir ne iş yaparlar hiç mi sözlük yazarı tanıyamayacağım bir buluşma olsa yazarlar birbirini tanısa sorunlar bir de yüz yüze tartışılsa entryler konuşarak anlatılsa nasıl olur sizlerce ey ulu yazarları???Her birimiz yaşayıp öleceğiz ben inanıyorum ki bu sözlükte isek diğerlerinden biraz da olsa farklı düşünce yapısındayız iyi veya kötü tartışılır ama kafa dengiyiz ki buradayız sözlükteyiz ya sizce???
    3 -5 ... ustad34
  2. 2.
    uludağ sözlük'ten şimdiye kadar 6 kızla buluştum. iyisi de oldu sıradanı da oldu. afaki bir olay gibi başlık açılmış. sanki imkansız bir şey. böyle bir başlık açan adam ya özgüvensizdir ya da beceriksizdir. başka açıklaması yok.

ayrıca bir erkek yazar arkadaşla yaz aylarında ikimiz beraber arnavutluk'a gitmek için sözleştik. bakalım başımıza neler gelecek *
    1 -3 ... dakandaz
  3. 3.
    millet ailesini iplemiyor bu dönemde. nasıl olacak bilemem, bir ortam olsa hiç de fena olmaz aslında.
    1 ... emihotspace
  4. 4.
    Sevişebilirler.
    -1 ... kirtasiyecicocuk
  5. 5.
    gayette güzel arkadaşlıklar, dostluklar olur.
    1 ... artemistik