1. 1.
    ak sarayimda ayaklarimi uzatip osura osura yatarim.
    2 ... aglama duvarinda gulesim geldi
  2. 2.
    Saltanati getirmek. Ulke sikimde mi.
    3 ... nikimyokki
  3. 3.
    Aksaraya deniz getiririm. Her şey Türkiye için.
    ... ne gam
  4. 4.
    kürt tehciri.
    1 ... 70kiloysak69ubassak
  5. 5.
    sözlük kızlarına toplu mesaj atardım.

"mebus qharısı olmaq isteyen qhızlar eqlesin.."
    4 ... aglama duvarinda gulesim geldi
  6. 6.
    hükümetle anlaşıp vergileri arttırırım hepinizi sikerim sonra başkanlık sistemini getiririm sonra anayasa değişikliği ile bir defa başkan seçilen ömrünün sonuna kadar başkan olur ibaresi ekletirim. bir tanede istanbulda 3 havalimanına yakın bir yerde saray yaptırırım sonuçta sürekli ankara sıkar arada istanbul ve diğer şehirlerede gitmek lazım nede olsa seçilmiş cumhurbaşkanıyız okadar iş yapmışız bari bide harem kuralımda tam olsun demi saray yapıyoz okadar haremsiz olur mu?
    ... alnclnt
  7. 7.
    Dini ortadan kaldırmak.
    2 -2 ... imamhatipte namaz kilan ateist
  8. 8.
    Hirsizlik yapmak.
    Dini kullanmak.
    Devletin onlarca kurumunun ozellestirme ayagina satilmasina on ayak olurdum.
    Ege kiyilarinda ve gap bolgesi gibi bolgelerde toprak satisini saglardim.
    Sacma sapan cemaatlere once devletin tum kadrolarini verip sonra kandirildik demek.
    Rusyanin neyim ucagini dusurmek ve biz emir verdik die dik bi durus sergilemek, iki ay sonra da o ulkenin liderini yalayarak ozur dilemek.
    Daes'i neyim kendi ulkemde kamplarda egitmek. Besinci gunun safaginda bombalar ulkemde patlayinca intikamini alcaz die palavra atmak.
    Butun rakip kurum, kurulus, olusum ve bireyleri darbe oldu ayagina ohal ilan edip iceri almak.
    300 yillik askeri okullari usttekine benzer bahanelerle kapatmak.
    Ve sayamayacagim pek cok sey.

Simdi dusundum de ulkenin hakkatten de amina koyacakmisim. iyi ki cumhurbaskani falan olamiyorum.
    1 ... pillars of creation
  9. 9.
    anında istifa etmek. bu nankör millet hizmeti falan hak etmiyor.
    -1 ... burgulu macarna
  10. 10.
    Başkanlık getirip koltuğumu sağlamlaştırıp yapacaklarımı kolaylaştırmak aaa pardon onu şimdiki cumhurbaşkanı yapıyor zaten.
    1 ... diye haykirmak istiyorum