bugün

ak sarayimda ayaklarimi uzatip osura osura yatarim.
Saltanati getirmek. Ulke sikimde mi.
Aksaraya deniz getiririm. Her şey Türkiye için.
sözlük kızlarına toplu mesaj atardım.

"mebus qharısı olmaq isteyen qhızlar eqlesin.."
hükümetle anlaşıp vergileri arttırırım hepinizi sikerim sonra başkanlık sistemini getiririm sonra anayasa değişikliği ile bir defa başkan seçilen ömrünün sonuna kadar başkan olur ibaresi ekletirim. bir tanede istanbulda 3 havalimanına yakın bir yerde saray yaptırırım sonuçta sürekli ankara sıkar arada istanbul ve diğer şehirlerede gitmek lazım nede olsa seçilmiş cumhurbaşkanıyız okadar iş yapmışız bari bide harem kuralımda tam olsun demi saray yapıyoz okadar haremsiz olur mu?
Dini ortadan kaldırmak.
Hirsizlik yapmak.
Dini kullanmak.
Devletin onlarca kurumunun ozellestirme ayagina satilmasina on ayak olurdum.
Ege kiyilarinda ve gap bolgesi gibi bolgelerde toprak satisini saglardim.
Sacma sapan cemaatlere once devletin tum kadrolarini verip sonra kandirildik demek.
Rusyanin neyim ucagini dusurmek ve biz emir verdik die dik bi durus sergilemek, iki ay sonra da o ulkenin liderini yalayarak ozur dilemek.
Daes'i neyim kendi ulkemde kamplarda egitmek. Besinci gunun safaginda bombalar ulkemde patlayinca intikamini alcaz die palavra atmak.
Butun rakip kurum, kurulus, olusum ve bireyleri darbe oldu ayagina ohal ilan edip iceri almak.
300 yillik askeri okullari usttekine benzer bahanelerle kapatmak.
Ve sayamayacagim pek cok sey.

Simdi dusundum de ulkenin hakkatten de amina koyacakmisim. iyi ki cumhurbaskani falan olamiyorum.
anında istifa etmek. bu nankör millet hizmeti falan hak etmiyor.
Başkanlık getirip koltuğumu sağlamlaştırıp yapacaklarımı kolaylaştırmak aaa pardon onu şimdiki cumhurbaşkanı yapıyor zaten.
Açarım hudut kapılarını isteyen çıksın ama on sene içeri giriş yok.
ülkede suriyeli mültecileri kovarim.
Yunanistan'ı işgal etmek. Amk isterlerse abd nato canımı alsın ben bu orospu çocuğu yunanistan'ı tüm silahlı güçlerle işgal edeceğim. Yaşarsam belki sonra karabağ harekatı ve sıra ermeni itlere gelir. Evet amk ırkçıyım yunan ve Ermeni ırkını sevmiyorum hayat sandığınız kadar toz pembe değil barış ve kardeşlikten ibaret de değil yunanistan ve Ermenistan pkkyı beslemiş iki terörist devlet çünkü alın bu da kanıtı
görsel
jakobenizmi benimser sike sike geliştirirdim. tüm dini kurumları irtica diye kapatırdım ve tarikat şehlerini asardım. eğitim kurumların din ve siyasetten tamamen arındırıp ful materyalist temele oturturdum. ayrıca sadece bununla sınırlı kalmazdım toplumun din dışı putlarını da kırardım. gerek milli putlar gerek ata putları( yani türbeler, anıt mezarlar gibi) hepsini yıkardım. tüm geleneklere savaş açardım ve geleneği sürdürenleri idam ederdim. özellikle hurafeci, üfürükçü, muskacı, falcı gibi toplumda ne sike yaradığı belli olmayanları sürgüne gönderir aç bırakır sürgünde ölmesini sağlardım.
bunun dışında idamı getirirdim, devleti hortumlamak, en ufak vergi kaçırmak gibi suçları alanı direk idam ederdim. ayrıca sosyal devlet anlayışı benimser özel mülkiyeti tam kaldırmasam da toplumdaki uçurumu dengelemek için fazla zengin olanı idam eder malını fakire tekrardan bölüştürürdüm.

yani olmasam daha iyi gibi.
amına koyarım. millet hizmet bekliyor.
Egitimi duzeltmek. Zaten bunu yapsam %70 seyleri duzeltmis olucam.
ekşi'ye çaylak sırasını kaldırmadığı için ceza verirdim amk.
Cem Uzan'ı ekonomi bakanı yaparım.*
hewaller başta olmak üzere tüm yabancıları dışarı atardım. Yerli üretim yapan firmalar açar kendi mühendislerimi yerleştirim. Dışarıdaki hiç kimseyle muhatap bile olmam.
Durun mina koyim, bi de liste yapalim sozlukteki ipneler ne yaparmis.

Zall: en kucuk olayda olay tv'ye cikip program yapardi.
Olur da kriz basariyla savusturulursa ( sozlukteki krizleri yonetemiyo, ulkedeki krizi nasil yonetecekse artik) butun halka smsle arkadaslar duzeldi mesaji atardi.

Hbbia: ulkenin tartismasiz en adonisli dindar reisi olurdu. Eger olur da reisimizi protesto falan edecek olursaniz, "yallah guatemala'ya" diye sizi fircalardi. Senenin 6 ayini kurban bayrami ilan edip, kemalistleri de kurbanlik yapardi. 5 vakit namazini kilmayanlari recm falan yapardi. iran cok guzel, sen de gelsene.

Oytunkaran: bu kardesimiz khklarla ulke icindeki 160 boyundan kisa kizlarin, gece saat 2'den sonra uyumayan kizlarin ve facebooka uye olan kizlarin ugursuzluk getirecegini soylerdi. Ulkede referandum yapilmasina karar verdigi bir konuda oy pusulalarini iki secenek halinde bastirir, her iki secenegi de evet yaptirirdi. Konusmalari da entrylerindeki kelime dagarcigina bakildiginda, bir cumleden uzun olamazdi. Gunun her saati ulusa seslenirdi. Trt'de sirf bir kanali ulusa seslenis icin hazir tutardi. Tipini silktigim liseli.

Kukla: dua edelim de bu ipne cumhurbaskani, basbakan, bakan, mv, belediye baskani, encumen, muhtar, hatta aza falan olamasin. Ortaligin mina koyardi. Ulkede halki 2 ana kategoride toplardi seviselicekler, sevisilmeyecekler seklinde. Torenlerde kendine ayri seremoni yaptirirdi, pipisine ayri. Sirf karisi guzel diye bilmem ney devlet baskanina ziyarete giderdi. Ulkedeki erkekleri vatandasliktan cikartip, bayanlarin yasadigi bir ulke kurmaya calisirdi. Aman aman, israil, amerika, dis mikraklar, faiz lobisi falan duymasin bunlari. Herifi ulke basina getirmek icin ellerinden geleni yaparlar.

Totonok folmondoko boton gomo: suphesiz ki bu abimiz spektekuler olaylara, kreatif yaklasimlar yapip, disa vurumsal betimlemeler belirleyip, ic yuzeysel ve subliminal imgelerle, manipulatif eylemlerini empoze edip, spesifik perpektifiyle, halusinasyonlarin dogmatik sanrilarina, sitayis-i oz benliklerden, icsel disdfghasd. Ben ne anlatiyom mk? Adami anlatayim derken manyak oldum ciktim. Cumhurbaskanligina aday olsun, oy vermeyeni siksinler. Ama davsanlar benim olacak. Sonra reis-i cumhur olup davsanlari vermezsen de hakkinda ipne diye laf cikartirim haberin olsun.

Tengir budun: bak bu ipneyi iyi tanirim. Baskan olurken ne soz verdiyse tutar. Vaatlerini tek tek yerine getirir. Bi keresinde zall'a dmden yuruyecegim, o da karsilik verecek diye laf ettim, bu olmaz oyle sey diye tutturdu. Bunda iddialastik. Dmden yurudum de. Elbette zall da ayni lisanda karsilik verdi, kazandim. iddiamizin odulu de kaybedenin sitripriz yapmasiydi. Tuttu adam sozunu. Belki meyilliydi ama netice de tuttu. Gerci o iddiaya keske girmeseydim. Zall bi suru yurudu. Bikinili fotolar neyim atmalar. Zor kurtuldum vesselam.

Etuuu: takkeli ve bacili mubarek. Ulke icin olmamasini temenni ettigimiz bir baska onemli isim. Geldigi gun ulkeyi salih'e teslim ettik demektir. Kukla baskan dediklerinden. Secim konusmalari falan da hep bir baslikta olur, "benim turbanli bacilarima x yaptilar, x dediler, x oldugu icin onunu kestiler..." bacini yiyem, yapma sunu.

Essy: ulke cografi sinirlardan cikip, masalsi diyarlara yelken acardi. Essy tirsiklar diyarinda, ess ve 7 tirsiklar, essy kisotun tirsik degirmenleri. Surekli hikayeler degisir ama kahramanlar degismez. Oyle savasmis, seksmis, paraymis, toprakmis kimsenin skinde olmaz. Aslolan tirsik, gerisi tiri viri.

Pillars of creation: benden hicbir skim olmaz. Milleti yazdik, kendimizi de yazalim die seyttim.

Jimmy tudeski: troll cb olur mu demeyin. Troll yetkili olur da troll cb olmaz mi? Gece gunduz tvlerde neyim absurt tartismalara girerdi. Ona buna koyun, kemalist, ulkucu comari vs derdi. Cok fazla atarlaninca da anani al da git falan derdi.

Moonlight sonata: bi tane daha modu alalim bu listeye. Olom su adama soyleyin lan, insanlar bere takmadan da yasiyabiliyo. Sapka kanununu kaldirip, bere kanunu cikartirdi adam. Bere takmayanlara da tek ayak ustunde durma cezasi falan verirdi. Daha da ileri gidemezdi. Kiyamazdi lan bize. Neyse burdan dogum gununu kutlayalim tekrar.
23 nisandA onikinci nesil bir yazarı koltuğuma oturtucam.
KYK yurtlarını öğrencilere çok cüzi bir ücretle verirdim. Ben kaldığım yurda 168 tl veriyorum ha yine uygun aslında ama öğrenci sonuçta.
Yine öğrencilere birikim teşviki verirdim. Örneğin öğrenci KYK'dan her ay 500 tl burs ya da kredi alıyor. Bi kısmını yurda bi kısmını harcamaya derken misal 50 tl gibi bir miktar da birikim hesabına atsa %50 kısmını ekletirdim. Bu sayede biriktirmesine bir katkı olurdu.
Ülkeyi amerikan mandası yapardım.

Enazından gerçek durumu söylüyorum.

Edit: her mahalleye genel ev.
Tüm suriyeli afgan vs. Sınır dışı ederdim.
Sözlük yazarlarına asagari ücret tutarında maaş. 3 ayda bir çift ikramiye. Trollere karşı etkin mücadele.
ak parti hariç tum partileri, uludag sozlugu, genelevlerini ve istanbuldan birkaç donum araziyi kapatmak.
güncel Önemli Başlıklar