bugün

"istediğim kişilerin yanımda olması" cevabına sahip sorudur. bu hayatta hiç bir akrabamızı, ailemizi, arkadaşımızı hatta sevdiğimiz insanı ( kader ) bile seçemiyoruz malum. her şey alın yazısına bağlı umuyorum ki orası öyle olmayacaktır..

cinsel ilişki aklımda kaldığı kadarı ile tamamen hissi şeyler olacakmış. hani buradaki gibi değil.. o yüzden o huriiii huriiii diye mal gibi gidip insanları öldüren sığırlar her anlamda şoka uğrayacaklar.. cennet diye patlayıp cehenneme gittiklerinde ve ola ki orada kalıcı değillerse cezalarını çektikten sonra gittikleri cennette hayal ettikleri sapkınlıkların olmadığını görünce bayağı eğlenceli olacaktır..
"normal" olmak...

Engelli gibi hissediyorum.

Değişmiyor hiçbir şey. Ta 9 yaşımdan beri bir değişiğim.

Bazı anlar, Böyle vücudumdan çıkıp, kendime dayak atasım geliyor.
komaya sokasıya dek vurcan, vurcan, vurcan. Üstüm başım kendi kanıma bulansın, kendi acı çığlıklarım içinde çoşayım istiyorum.

Böyle beynim patlayasıya dek duvara kafa atmak istiyorum.

Fazlalık, her zaman fazlalık.
Yalnızca fazlalık.

Yahudi hitlerin ideolojisinde neyse, kendime göre ben oyum.

işe yaramaz bir hayat... Fazlalık.
komik soru. cennet diye bir yer oldugunu sanmiyorum. sadece cehennem var.
sözlük yokmu sözlük?
zall nerde?
sakın cehennemdeyim deme zall!!!!

bir istek...
bak arkadaşım, biz usul erkan bilen insanlariz. o girişte bi tatsızlık oldu onu unutalım. ben burda bana iyi bakılsın istiyorum. benim adim arif. al şu parayı, arif abim bi kalıp beyaz peynir, biraz zeytin, bir ekmek bir de tuvalet kağıdı istiyor

(bkz: g o r a)
Gezegenlere şöyle bir tur atmak. Ama en çok pluton' a gidesim var.
Bilim insanları ile muhabbet ederdim.hayvanlarla muhabbet ederdim.
güncel Önemli Başlıklar