bugün

hiç bişey. kahvaltı bile yapmadım derin düşünceler içersindeyim. hı bide tekrar sözlüğe döndüm.
Stephen king'in son çıkan kitabını aldım. Biraz tuzluya mal oldu (ingilizce) ama olsun değer koçuma.
Dağ taş bayır gezdim, süper yemekler yedim, biyolojiye merak saldım, agar ekimi falan yaptım, eve geldim alkol aldım, biraz kök hücre hakkında araştırma yaptım kendi çapımda,

Şimdi de eğlenmek amaçlı sözlükteyim.

Bir ankettir.
atatürkçülerden uzak durdum olarak cevaplandırabileceğim soru.
Milka yoğurtlu çilekli aldım.
Denize gittim ve bir sürü barfiks çektim. Hem de barfiks çekerken başım barfiks demirinden yukarı kadar çıktı. Erkeklerden daha güzel egzersiz yapıyorum.
Ayrıca bugün kendim için yüzdüm ve güneşlendim. Hem su hem ateş elementimi yükselttim. Zaten yüksek olan auramı deniz ve güneş ile besledim. Yaptığım nefes egzersizi sayesinde hava elementimi de arttırdım. Ama en baskın elementim, su. Çünkü fotoğraflarıma bakıyorum; Neredeyse her fotoğrafımda ya deniz var ya da denizin yakınında çekilmişim ve deniz tam görünmemiş. Sürekli su ile haşır neşirim. Hem bol su içiyorum hem de sürekli suyun içinde ya da kıyısındayım. Muhteşem bir his. Suyu çok seviyorum.
Düşündüm. Düşündüm. Düşündüm.
oralet içtim.
işten çıkıp eve geldim. üstüne ayıptır söylemesi duj ve yemek. az sonra akşam gezintisine çıkartacağım beni. daha ne yapayım lan ne nankörüm ben de hee hala vık mık vık mık edip duruyorum.
kendime dedim ki ; bırak serhoşu yıkılana kadar gitsin. ne üzülüyorsun ?
Denize gittim 30 dk boyunca yüzdüm şuna eminim ki su insanlarin en iyi dostu.
Yürüyüş yaptım, şiir okudum , tiyatro izledim, deftere yazı yazdım, roman kitabı okuyup uyuyacağım.
Terziye gittim
Okula gittim
Şınav-mekik çektim
Biraz dizi izledim
Bol bol rep dinledim.

(Birazda ıslandım)
Kendim yazdığım şiirlerden oluşan kocaman şiir defterimi okudum ve halime şükrettim, mutluluk aşırıyorum sizlerden artık tşkler.
Ders çalıştım bol bol ders...
Kendin için birşey yapmak? Aciz davranışı. Sen Allah için yap başkalarıda senin için öyle dünya çok daha güzel.
görsel
Kahve yapıp içtim çok şeye bedel.
Ders çalıştım.
pazara gidip zıkkımlanacaklarımı aldım.
Bursa'dan izmir'e yolculuk yaptım kamil koç bana hakikaten tosladı ama iki saat gidip 30 dakika mola vermek nedir tayfun. Pişmanım.
Ekrani oksadim aq.
Atma guzel bacim atma sunu.
Yemeksepetinde indirim kovaladim ve guzelce yemek yedim.
işe gidip kazandığım paranın hakkını vermeye çalıştım.
Yaz ayı için güzel bi plan yapıp başvurumu yaptım.
Kitaplarımı düzenledim.
En güzeli de kendim için nefes aldım.
kendime dürüm ısmarladım.
çift kaşarlı tost ve çay.