bugün

Domates tohumu ekmek.

(bkz: çok heyecanlıyım)
yapamadı demek daha doğru olur. yalnızlıktan gebermemek için biletixden konser aradım.

sonuç hüsran istanbulda konser olmaz mı?

yoktu.
Gitarımın tellerini değiştim. Traş oldum ve dostoyevski'nin iki adet kitabını aldım.
uzun süredir geciktirdiğim faturamı ödedim ama paramı geri istiyorum ya.
bugün başkaları için naptım bilmiyorum. galiba hiç bi sik yapmadım. bütün gün kendimi şımarttım, kendimi egledim. mindfullnessi mindlessness olarak yaşama geçirdim, benliğime benlik kattım.
sabah işime her zaman kullandığım kestirme yol yerine ana caddeden gittim ve cadde boyunca tüm yayalara yol verdim... öğrenci, memur, işçi, yaşlı, genç, kadın, erkek hepsinde aynı gülümseme... bunu görmek istedim kendim için yaptım.
kendime bir ezogelin ve 2 tane ıslak ısmarladım.
(bkz: bugün) diye yazılması gereken.
(bkz: bugün) diye yazılması gereken.
çift kaşarlı tost ve çay.
kendime dürüm ısmarladım.
işe gidip kazandığım paranın hakkını vermeye çalıştım.
Yaz ayı için güzel bi plan yapıp başvurumu yaptım.
Kitaplarımı düzenledim.
En güzeli de kendim için nefes aldım.
Ekrani oksadim aq.
Atma guzel bacim atma sunu.
Yemeksepetinde indirim kovaladim ve guzelce yemek yedim.
Bursa'dan izmir'e yolculuk yaptım kamil koç bana hakikaten tosladı ama iki saat gidip 30 dakika mola vermek nedir tayfun. Pişmanım.
pazara gidip zıkkımlanacaklarımı aldım.
Ders çalıştım.
Kahve yapıp içtim çok şeye bedel.
görsel
Kendin için birşey yapmak? Aciz davranışı. Sen Allah için yap başkalarıda senin için öyle dünya çok daha güzel.
Ders çalıştım bol bol ders...
Kendim yazdığım şiirlerden oluşan kocaman şiir defterimi okudum ve halime şükrettim, mutluluk aşırıyorum sizlerden artık tşkler.
Terziye gittim
Okula gittim
Şınav-mekik çektim
Biraz dizi izledim
Bol bol rep dinledim.

(Birazda ıslandım)
Yürüyüş yaptım, şiir okudum , tiyatro izledim, deftere yazı yazdım, roman kitabı okuyup uyuyacağım.
Denize gittim 30 dk boyunca yüzdüm şuna eminim ki su insanlarin en iyi dostu.
kendime dedim ki ; bırak serhoşu yıkılana kadar gitsin. ne üzülüyorsun ?