1. 1.
    bir takım ibnelik içeren hareketlerdir.

sözlük yakışıklıları başlığına fotoğraf atan tüm kekoları artı oyluyorum. sevinsin garibanlar amk.
    4 ... zabaha kaddar eglence
  2. 2.
    Arada erkek yazarları açık oyluyorum Allah affetsin.
    6 ... lord marcus amoralist primeses
  3. 3.
    sipariş ettiğim bağzı ürünleri aşırı beğenmeme rağmen, "tavsiye etmiyorum" gibi negatif yorumlar giriyorum.
    -1 ... enemyy
  4. 3.
    şüphesiz hamsi yedikten sonra üstüne ayran içtim.
    1 ... alem sekil olmus amk
  5. 5.
    Is yerinde millet kitleyebildigine is kitliyor. Sahsen genelde isyan edip yapmiyorum ulan kim ne diyebilir, sacmalama kanki sen de yapma bak basimiza kalacak sonra diyen taraf oluyorum. Iki ay sonra istifa etmeyi planliyorum. Yine bir takim isler kitleniyor. Bana kitlenmiyorsa ses cikarmiyorum. Nasilsa gidecem onlar ugrassin onlar da.itiraz etsinler bi seylere diye.
    ... karantinadabunaldim
  6. 6.
    Arabaya bindigimi görünce hemen cikmam icin park yerinden, kornaya basan ibneye ibnelik yapip çıkmayacağım dediğimin olduğu doğrudur.
    ... sumela
  7. 7.
    aşağı tükürmek. hobi gibi düşünülebilir. alt komşunun balkona serdiği tarhanaya geldi rüzgardan ötürü. nasıl gidip söyleyebilirim. sessizce olayı unutacağım.
    -1 ... yarasa deedee
  8. 8.
    Bizim kattaki asansör kapısında sorun var ve asansörden çıktıktan sonra kapının kapanması için, kapının üstündeki çıkıntıyı aşağı indirmem gerekiyor, eğer apartmandakilere sinirlendiysem çıkıntıyı indirmiyorum ve asansörün kapısı açık kalıyor. apartmandakiler kapıyı düzeltene kadar asansör bizim katta kalıyor ve kimse kullanamıyor.

Bu entryde çok fazla kapı geçmektedir. Kapı kapı kapı.
    3 -2 ... david gilmourun parmaklarii
  9. 9.
    Gece gündüz demeden kafama halı silkeleyen, halıları sürekli balkondan sallanan üst komşumun pek kıymetli halılarına enjektöre çektiğim kumaş boyasını fışkırtmıştım.

Gerçi rüzgarın etkisiyle boya yüzümü de renklendirmişti ama haldaki o muhteşem desenler için değerdi.
    4 -2 ... bana biraz renk ver
  10. 10.
    Sakso çekmek (şaka amk, dm'den uzak durun).
    1 ... greekgodpan