1. 1.
  Lisede sahte karne yaptım nasılsa ikinci dönem düzeltirim babamın ağzını çekmeyeyim şimdi demiştim dediğimde de haklı çıkmıştım.
  2 ... blindur mergen
 2. 2.
  Yaşamak.
  1 -2 ... ozgunvarlik
 3. 3.
  Photoshopla sivilcelerime rötuş yapmak diyebilirim.
  ... teletabilerden lala
 4. 4.
  yurtta kalırken dönemin başında çamaşır yıkamak ve internet ücreti olmak üzere aynı miktarda iki ücreti yurdun hesabına yatırıp dekontları yurdun öğrenci işlerine teslim ediyorduk. okulun yeni açılmasıyla o rehavetle ben de açılmışım. 2 tane 280 yatırmam gereken parayı denkleştiremedim. elimde sadece 1 tane 280 tl var, çaresizce bankaya gidip yatırdım. ama o da ne ? banka bana bir asıl bir kopya olmak üzere iki dekont verdi. ve ben onları birbirinden ayırıp iki ayrı dekont gibi öğrenci işlerine teslim ettim.
  sorusu olana; hayır hiiiçç anlamadılar.

  hayat şartları bazen insanları böyle “yiyici” durumuna düşürüyor.
  6 -1 ... firdevsyoreoglu
 5. 5.
  satranc turnuvasinda atimi feda ederken sanki aceleci davranmis gibi tribe girmistim. Rakip de hemen atlayip yemisti. Yillar gecse de unutmam o hallerimi.
  Bir de benimle ayni kizdan hoslanan arkadasimi, o kizin yakin arkadasinin kendisinden hoslandigi yalani ile kandirmistim.
  ... 81tw15e
 6. 6.
  uzunca bir düşünme faslı sonucunda kendisi hakkında bulguya rastlanamayan sahtekarlıktır. hakikaten hiç sahtekarlık yapmamışım 25 senelik şu kısa hayatım boyunca. inşallah allah bundan sonra da yapmayı nasip etmez.
  3 ... selfcontrol
 7. 7.
  Ebeveyne söylenen beyaz yalanlar giriyorsa onlardır.
  1 ... feministmiyimneyim
 8. 8.
  fmde 65M'a satışa anlaştığım wonderkid oyuncumu 80M'luk baska bir teklif veren kulübe satmam.
  ... hi im from trakya
 9. 9.
  evet ben de belirtirsem yasal olarak yarrağı kökünden kavrayabilirim o yüzden söylemeyeceğim. fakat bunları kötü bir amaçla yapmadığımı belirtmek isterim.
  4 ... gethere
 10. 10.
  allah ımıza şükür.
  yapmak zorunda kalmadık.
  sopa gibi dümdüz biriyim.
  falla bak düşündüm bulamadım.
  ... pilotmont 1