1. ?.
  yazarlarımız, demokrasinin vazgeçilmez eli kalemli cesur aydınları, bu tanıma giren yazarlar, gerçek olması gereken yazar profili, bir de bizim gibi aklına eseni tüm çıplaklığıyla yazabilen, artık cesur mu diyelim, patavatsız mı, yoksa özgüven yüksekliği mi veya nasıl olsa kimse görmüyor, bilmiyor, salla sallayabilirsen tarzı yazarlarmıyız veya tecrübe eksikliğinden midir, nedir, umursuzca yazıyoruz, elbette yazacağız ta ki doğruyu bulana kadar, tecrübeli olana kadar, dişe dokunur bir şeyler oluşturana kadar, ekserinin tebrikini alana kadar, , doğruyu arayacağız yazacağız; düşünce ufkumuz bir deniz gibidir, fikirler ise bir gemi, beynimiz ve duygularımız kaptan ve her kaptanın farklı bir seyir defteri var, menzilimiz, rotamız doğruyu bulmaktır doğrulardır daha doğrusu doğrular limanıdır tam yol ileri kaleminize kuvvet çok kıymetli yazarlar.
  2 ... tidy
 2. ?.
  10.06.2011

  bugünde ölümle yüz yüze gelemedik. halbuki 140 km hızla giden aracın önüne atlamak mantıklı gözükmüştü.
  ... kizil meydan larousse
 3. 0.
  09.12.11

  Kaptanın seyir defteri;

  bildiğin canım sıkkın.
  1 ... adli vaka
 4. 1.
  dalgalı bir gündem. ileride çok ileride sanki kara görünüyor, güzel şeyler de olacak hissediyorum.
  1 ... haricname
 5. 2.
  bugün başlangıç günü, anımsamak istemiyor oluşum;
  bu gerçeği değiştirmeyecek,
  gözlerini kapatabilirsin; ama kaybolmazsın değil mi? akilluslu?
  ... akilluslu
 6. 3.
  rotası olmayan kaptanın seyir defteri, rotamız belli olmadan ilerleyip gidiyoruz. özetle bindik bi alamete gidiyoz kıyamete.
  ... rotasi olmayan kaptan
 7. 4.
  kaptanın seyir defteri kaybolmuştur, hükümsüzdür, bulanların insaniyet namına modaratörlerden birine ulaştırmaları önemle rica olunur.
  ... tidy