bugün

Kendi listemi paylaşıyorum.

1- Maocular.
2-Kaypakkayacılar.
3-Stalinistler
4-Türk düşmanı propagandaları olan ülkelerin türk düşmanlığından beslenen milliyetçi akımları.
5- apocular
6- barzaniciler
7- ülkücüler
8- tatsızlar (atsızcı Türkçüler)
9- milli görüş bilmemnesi (erbakancılar)
10- Neo ottomanistler
11- tarikat siyaseti güden fetö nün başı çektiği (all in)
12- sessiz sakin günlük gülistan ülkelerde ekstremist sol propaganda yapan dalyaraklar.
13- sessiz sakin günlük gülistan ülkelerde ekstremist sağ propaganda yapan diğer dalyaraklar.
14- pan islamistlerin ya da yurt dışı türevleri pan bilmem hangi dinde onların ciddi bir kısmı.
15- troçkistlerin bir kısmı.
16- leninistlerin bir kısmı.
17- Marksistlerin bir kısmı.
18- nasyonal sosyalistlerin bir kısmı.
19- faşistlerin büyük bir kısmı.
20- falanjistlerin tamamı. (Sevmiyorum sizi yalaka oçlar!!! bu dünyada Neo ottomani den sonra en çok size takığım.)
21- sağ ve sol liberallerin arıza ve çıkarcı yalancı olan tiplerinin başını çektiği bazı grupları yani. Liberallerin ufak bir kısmı.
22- sjw nun gene ufak bir kısmı 21 deki sebepten.
23- dünya üzerinde ekstremist olsun olmasın ırkçıların tamamı.
24- her hangi bir ülkenin meşrutiyet savunucusu. (Krallık sevmiyorum agaaa!!! Ana focusumun krallık çı tipler üzerine olduğu bariz yani)
25- ekstremistlerin çoğu. (burada krallık rejimine ekstremist bir şekilde düşmanca yaklaşan kendimin paradoksundan dolayı hepsi diyemiyorum.)
26- muhafazakarların büyük bir kısmı.
27- gözünün üstünde kaş olanların belirli bir kısmı.
28- manda ve himaye kabul edilemez sözünün üstüne söz söyleyen kim varsa.
29- kapitalistlerin ufak bir kısmı.
30- sosyalistlerin de ufak bir kısmı.

30 kişilik dev liste. Listede adınız yoksa sempati duyabilirim demek olabilir. Ya da sizi ciddiye almamış da olabilirim. Ya da dolaylı yoldan girdiniz ama haberiniz yok.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.