1. 1.
  Yabancılarla konuşurken bazı zamanlar kendimi ifade edemiyorum. Misal bu insanlar genel müdür tarzı insanlar olunca daha çok oluyor. Onu geçtim söyledikleri hiçbir şeyi aklıma kazıyamıyorum. Psikolojik diyorlar ama ciddi canımı sıkmaya başladı bu durum. Hayırlısı.
  16 ... kale3112
 2. 2.
  Yönümü,gideceğim yeri bulmam gerektiği zamanlarda kendi kendimi verem ediyorum.Gittiğim yerleri,geçtiğim caddeyi sokağı beynim 1 saniye içinde siliyor.
  Bir diğer mevzu,insanlardan soğuma hızımı 1 saniyeden daha uzun bir süreye uzatamıyorum.diyelim Sevmediğim bir şey yaptı yeni tanıdığım biri,bitti gitti benim için anında soğuyup ilgimi yok ediyorum her anlamda.oysa ki salak kendin sanki çok iyisin.
  8 ... bigorsemkendimi
 3. 3.
  Insanlara yardımcı olurken bir dahiye dönüşüyorum. Ama bir kaşık suda boğulurken kendimi kurtaramıyorum.
  Terzi kendi söküğünü dikemez misali.
  7 ... sohrap
 4. 4.
  benimde bir aralar mükemmeliyetçilik problemim ile tahtaya bir çizik atacağım konulardır.
  genelde akrep burçlarında oluyor e tabiki diğer burçlarda da olanlar vardır elbet. bu nasıl bir şey? çok uzatmadan anlatmak gerekirse, bir çizgi çiziyorsunuz. bildiğiniz dümdüz bir çizgi. bu çizgide en ufak sapma, bükülme olmaksızın dümdüz olması gerekiyor. eğer olmazsa kafayı takıyorsunuz.
  bu aralar bunu biraz azalttım, nasıl mı? mükemmel olmadığımı ve kendimi böyle sevmem gerektiğini öğrendim bence de en doğrusu bu zaten.
  2 ... uyandigim ruyadan uyanamiyorum
 5. 5.
  Ben bu dünyaya sıkıntı topu olarak gelmişim o yüzden bana herkes ve her şey sıkıntı veriyor özellikle bir sey yaşamam gerekmiyor.
  6 ... pinkylips
 6. 6.
  Sıkıntılarla baş edebilmek.
  1 ... dalvadoor sali
 7. 7.
  Herhangi bir insanla olan iletişim ve hayatla ilgili konular. Hayat dedik, bütün her şeyi kapsayabilir bu. Evet, yaşayamıyorum. Ehe mehe.

  Edit: millette ne dert var be, kahve mahve! Bir de bize bak, yaşayamıyoruz diyoruz. (bkz: swh) şaka şaka mutlu bir hitchcock ol hep. *
  6 -1 ... david gilmourun parmaklari
 8. 8.
  unutmak olabilir.
  1 ... bittimiacaba
 9. 9.
  Hissizlik.
  2 -1 ... winxperisi
 10. 10.
  filtre kahve.

  bugüne kadar 20'ye yakın kahve çekirdeği denedim. bu üçüncü nesil yeni kahvecilerden mi çekirdek almadım, starbucks'dan mi cektirmedim, denemediğim sey kalmadi. tam aradığım tadı bir türlü bulamıyorum.

  en sonunda, 'yerler öyle işi' dedim, kahve dünyası'nın kahvesine devam ediyorum, şimdilik mutluyum.

  Bu arada, derdini öpeyim butonu da şurada. (bkz: swh)
  5 -2 ... mr hitchcock