bugün

Seviyorum lan arada buraya girip zaman geçirmeyi. Aşırı boş ve keyfim yerindeyken giriyorum kasnknaan
Bir amacım yok. Sadece vakit geçirmek.
Eskiden olsa sohbet etmek , yeni insanlar tanımak , fikirlerimin farklı insanlar tarafından nasıl göründüğünü görmek amacımdı . Şimdi sözlük konseptinin damına koydukları için, sözlüğün görünümünün de içine sıçtıkları için bir amacım kalmadı .
ben karı kız düşürmek diye biliyordum ama meriçlikmiş.
Yok ki...
it taşlamak !..
Zekat toplamak değildir. Galiba not tutmak.
içimi döküyorum.
(bkz: memelerimin zekâtını vermek)
Reel dünyadan bir süreliğine sıyrılıp, istediğim gibi davranmak, konuşmak. Bir giyim şeklinin, bir cinsiyetin ağırlığını hissetmeden konuşabildiğim tek yer burası.
cahillerle geri zekalılarla eğlenmek, dalga geçmek.
tabi ki mutlu olmak da var...
nasıl mı?
kuş kadar beyim var ama sözlük sayesinde (malum, aziz nesin oranı akla gelirse) kendimi einstein gibi hissediyorum.

edibüdü: sözlükte ki embesillere yaşattığı mutluluk için tişikkir idirim.
hicbir sey oyalanip vakit öldurmek.
bosta kalinca sacma sapan isler yapiyorum sıkıntıdan.
buraya yazinca onlari öteliyorum.
hicbir onemi yok yani silik olur e kitap okurum ya da baska yerlere yazarim.
Günü gelince yazdıklarıma bakayım da, "vay be, ben bunları mı yazmışım" diyebileyim.
Ne sandınız, trolleri falan sikleyeceğimi mi?
Karı kız düşürmek.
kuşkusuz ki asla fingirdemek değil.
Sohbet etmek
Kavga etmek
Siyasi olayları yorumlamak
Mizah
Futbol.
Hoş sohbet edip güzel vakit geçirmektir.
Yakınlık olsun, tatlılık olsun. Kardeşçe konuşup eğlenelim.
görsel
paylaşmak, resim, düşünce, sözler, fikirler..
Kafa dağıtmak, geyik yapmak.
Aynı zamanda genç yazarlara örnek olmak.
Ama geceleri amacım biraz değişiyor. swh.
bilgi içerikli entryleri okumak vasıtasıyla genel kültürümü artırmak, ufkumu genişletmek.
Sözlükteki gavurları gıcık etmek. Benim yazdıklarım onları kudurtuyor. E her firavun'a bir musa lazım.
Onunla konuşmak. O kendini biliyor.
onu bulmak.
buradakilere bakip haline sukretmek.
hehe. şaka. vurmayin.
güldürüp gülebilmek.
eskiye duyulan özlemi bir nebze dahi olsa gidermeye çalışmak içindir.
Herkesi bıktırmak, kadın düşmanlarının tatlı nefretlerini toplamak.
aga biz bursalı'yız diye buradayız sadece, he "mevzu var gelin" derseniz geliriz tabi.*
valla uzun yıllardır bu mecrayı biliyorum canım üye olmak istedi şimdi de buradayım. belli bir amacım yok açıkçası.
kız düşürmek bir kız bir kız daha bir kız daha mesela yani. normalde bilgi edinmek felan için üye olmuştum ama ortam +18 ya da psikolojisi bozulmuş ağlaklar clubü gibi.

bende işi dalgaya vurdum kızlı başlıklara kızlar paraya bakar felan diye trollük yapıyorum frlan filan.
Sadece bilgilenmek ve bilgilendirmek. Tanımadığım insanlara en cringe anılarımı bile anlatabiliyorsam burası benim için değerlidir. Ve aldığımız bilgi kadar bilgi ödemeliyiz.
sözlük kızları kesinlik değildir.

bir kaç tane güzel insanın hatırına duruyorum yoksa çoktan bırakırdım.
kimse dinlemiyor burda biri dinlese
Dünyaya hoş bir seda bırakmaya geldim...
insanları bazı konularda bilgilendirmek, yeni alacağım bir şeyde kullananların deneyimlerini öğrenmek, gündemi takip etmek.
8 sene önce psikoloğa kimse beni anlamıyor demiştim. sen herkesin anlayacağı şeyler konuşmuyorsun demişti. kendini ifade etmek için yazar ol demişti bana. 8 sene nereye yazacağımı bilemedim şimdi buradayım. ah ah siz beni 8 sene önce görecektiniz.
9.sene önce kayıt olmuştum heyacanla dedim üniversitesini okuyoruz, e o zamanlar popüler tabi amatör üniversite radyomuz vardı onu tanıtmak için sisteme girdik.
Şimdide maziye dönüp bakmak için yazalım dedik
tır şoförü olmak.
Karı kız düşürmek. Ewed.

Denge problemi olan qızlar eqlesin.
Sıradan sözlük amaçları işte. ne bilim ben.
Göte göt demek.
Eğlenemek, paylaşmak, öğrenmek. Gündemi takip etmek, gündemle alakalo fikir alışverişinde bulunmak ve çok az da trollük.
Amaçsızlık
Yazmanın dayanılmaz hafifliği, düşüncelerini sansürsüzce dile getirmek ve can sıkıntısını bir nebze de olsa giderebilmektir.
Bağzı götleri gerçekten göt etmek... Sadece yaptığınla.
Dünyada, Wiki'den bile daha fazla bilgi girdim sözlüklere. Sırasıyla; Bilgi Sözlük, private sözlük, Fokur fokur sözlük, inci sözlük, itü sözlük, uludağ ve ekşi sözlük! Ve daha başkalarcası...

Hayırdır?

400.000 e yakın entry'm var ortada dolaşan. Bu tafra kime?

Hiç kimseye abicim. Bilgi olsun yeter!
Bu saatten sonra burada bir amacı olan insan da ne bileyim!
olay var dediler geldim, gördüm, gidiyorum. yok başka bi şeydi o.
fikirlerimi dile getirmek. özgürce ya da kısıtlıca da olsa.
Vakit geçsin. Laf olsun torba dolsun. Biraz eğlen, biraz gül, falan.

Ama kesinlikle yarrak görmek değil mk.