1. 157.
  Kafamin iyi oldugu bir anda sana yazip aramak istemiyorum.
  Lutfen beni her yerden engeller misin?
  ... antik sarapci
 2. 158.
  https://twitter.com/Outla.../1051563931607728129?s=19

  Az önce Twitter'da görülen paylaşım.
  Hoş güzel ve cahilce bilgisizce iyi niyet ile hazırlanmış ama acıma duygusu uyandıran paylaşım.
  Video sonunda Türk bayrağı ayaklar altında.
  Bizim kültürümüzde değer açısından bayrak tıpkı Kur'an gibidir. Nasıl ki Kur'an ayeti olan bir yazı işleme sembol tasvir pantolon şort mayo külot sütyen vb alt giyim iç çamaşırın da işlenemez kullanılmaz hele ki ayaklar altında yerde tutularak bir tasvir de kullanımda bulunamaz ise bayrak da aynı değerdedir.

  Uzun uzun anlatmaya gerek yok ama şunu bilin, Hilâl islamiyet Yıldız Türklük ifade eder.
  Bunun için bayrak ayak altında olmayı bırakın göbek aşağısında bile kullanılmaz bulunmaz. Hatırlayınız, Erdoğan'ın AB toplantısında toplu fotoğraf çekimi için liderlerin nerede durağını belli etmek için yere koyulan küçük bayrakların içinden Türk bayrağını alıp öpüp cebine koymasını.

  Video sonunda ki tasvir görüntü sn. Cumhurbaşkanımız için aşağılayıcı ifadedir.
  Cumhurbaşkanımız bayrağı temsil eder. Orada sizler her ne kadar bayrağı ayaklar altına almış olsanız da cumhurbaşkanı'nın manevi şahsını ayaklar altına almış oluyorsunuz.
  Bu çok büyük bir hata.
  Bunu kötü niyet ile yaptıklarını düşünmüyorum, içinde bulundukları yaşadıkları cehalet ve zeka seviyeleri bunu anlayacak seviyede değil. Bu değerler eğitimle tahsil ile değil zeka seviyesi ile algılanır. Çünkü göründüğü gibi dinine milletine vatanına bunları temsil eden olgulara saygıları olan insanlar. Bu değerleri öğrenmek okul eğitim ile olmaz, sıradan sokakta ailede bile öğrenebilirsiniz.

  Zaten zeka seviyeleri uygun olsa ülkemizde eğitimde fırsat eşitliği (!) gereği imam hatip lisesinde değil meclisimizin üyelerinin çocuklarının torunlarının gittiği özel yabancı kolejlerde üniversite de olurlardı.

  Burada bir fıkra anlatalım da ağlanacak halimize gülelim.
  Karganın biri her gün gelip kilise haçına sıçıyormuş. Papaz "karga müslüman galiba" der emin olmak için haç yanına bir tas şarap koyar.
  Karga gelir şarabı içer haça yine sıçar. Bunu gören papaz dayanamaz "AMK kargası, Müslüman olsan şarap içmezsin, Hıristiyan olsan haça sıçmazsın" der.

  Durumumuz bu ve bu gençler gibi milyonlarca insan yetiştirdik yetiştirmeye devam ediyoruz.
  https://twitter.com/adale.../1051416959978536962?s=19
  ... thebiggraywolf
 3. 159.
  Allahtan başka kimseye ihtiyacım yok....
  2 ... ucan terlik

alakalı başlıklar