bugün

Icinde tutmak istemeyen yazar beyanlari.

Salin rahatlayin, bagirsaklariniz dugumlenir yoksa.
Beni bu saate kadar ödev yapacak kadar sorumlu yapan hayat koşullarına mı sövsem ingilizce öğrenmeyi hayat kurtarmayla bir hale getiren sisteme mi karar veremiyorum.
arkadaşlar sözlükte japon kız varsa bana mesaj atsın.

önemli bir konu görüşeceğim.
Bu ara içim daraliyor. Su Merkür retrosunu falan yapsa da kurtulsak.
Bazı kişileri insan yerine koyup uzun uzun açıklama yapmaya çalışmayın anlatacaklarınız onların analayabildikleri ile sınırlı boşuna yormayın kendinizi.
küçükken akla takılan, bu hep böyle mi gidecek denen şeyler, hep öyle gidiyor. sorunlar değişmiyor, sadece öyleymiş gibi görünüyor.
Etrafa çöp atmayı kesin. Hayvanları sevmekle kalmayın onlara yardım edin. Çocuklara güler yüz gösterin yaşlılara yardım edin. Bunlar size bişey kaybettirmez. Ha birde ağaçları tekmelemeyin dallarını çekmeyin deli misiniz kardeşim.
Bu dünya gerçekten çok kötü bı yer her şeyin bı sonu var ve acı helede sevdiklerinizi kaybettiği nizde "ben niye yaşıyorum" diyorsun ya içinden çok acı şeyler yaşıyoruz ama yinede yaşıyoruz unutmaya çalışıyoruz olmuyor.bilemedim evet mutlu anlar da yaşıyoruz ama çok kısa sürüyor.lafin kısası bu dünya iyi bı yer değil onu söylemek istiyorum. vesselam...
dolar 7 lira olmuş, nasıl küfür edeceğimi şaşırmış vaziyetteyim.

saksodan ağzının çeperi erimiş köpekler hala facebook'ta instagram'da a4 kağıdından dolarlarını yakıyor mu?
onlar bile türk lirasından daha yüksek şu an.
oturduğum yer beşiktaş sahile yakın olduğundan sürekli gemilerin çıkardığı o korna gibi şeyi -adını bilmiyorum evet- duyuyorum sürekli. hayatım boyunca sevdiğim tek bir hanım oldu kendisiyle ilk orda buluşmuştuk. duygusal şeylere pek takılmam ama bu sanki nispet gibi geliyor. ekimde 3 yıl olacaktı ama olamayacak.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.