1. 1.
    Aklıma sey geldi az önce

Benim "ferrarisini satan bilge" kitabımı kime verdiysem getir lan deyip dagittiğim diğer tüm kitapları da toplamak.

Yeri gelmişken abi verdim diye sana tamamen vermiş olmuyorum neden okuyunca geri getirmezsiniz su kitapları anlamıyorum. Sonra böyle aklıma gelince acayip sinirleniyorum.
    8 -1 ... veritas omnia vincit
  2. 2.
    huzur aileden geçer aslında. .
    benim hep huzur arayışım var .. heryerde herşey de..
    mesela; arkadaştan, sohbetten, yalnızlıktan, doğadan..
    o huzuru tam olarak aileden alamayışımdan belki de ..
    babam huzurumu kaçıran tek insan her zaman bi yolunu bulur .. kendi içinde huzurlu olmadığı için huzur da vermiyor rahatta ..
    umarım herkes aradığı huzuru bulabilir bu hayatta ..
    inanınca herşey mümkün..
    11 ... bitik yazar
  3. 3.
    Icinde tutmak istemeyen yazar beyanlari.

Salin rahatlayin, bagirsaklariniz dugumlenir yoksa.
    ... baldizim perdeyi takmayinca ben baldizima
  4. 3.
    Beni bu saate kadar ödev yapacak kadar sorumlu yapan hayat koşullarına mı sövsem ingilizce öğrenmeyi hayat kurtarmayla bir hale getiren sisteme mi karar veremiyorum.
    2 ... tear of the moon
  5. 4.
    arkadaşlar sözlükte japon kız varsa bana mesaj atsın.

önemli bir konu görüşeceğim.
    3 -2 ... timur cengiz hulagu
  6. 5.
    güzel bir söz okudum bugün, 'hayatının şiirini yazan şair sensin' diye,
    aslında bakarsan bu cümleden çıkarılacak sonuç ne istiyorsan ya da nasıl yaşamak istiyorsan bu senin elinde, şu an nasılsan bunu sen kendine yapıyorsun.
    muhakkak ki doğru.. ama benim takıldığım nokta, iyi bir şair değilim belki ben.. ya da öldükten sonra değerlenecek şiirlerim.. emin değilim, şiir yazmak isteyip istemediğim de sorulmadı hem..
    4 -1 ... flatliner
  7. 6.
    Bu ara içim daraliyor. Su Merkür retrosunu falan yapsa da kurtulsak.
    ... gercegintakendisi
  8. 7.
    Bazı kişileri insan yerine koyup uzun uzun açıklama yapmaya çalışmayın anlatacaklarınız onların analayabildikleri ile sınırlı boşuna yormayın kendinizi.
    2 ... diye haykirmak istiyorum
  9. 8.
    Saçma sapan nedenlerden ötürü aramıza mesafe koyup duruyorsu. iki mal insan nasıl bunca süre birbirimize katlandık, beraber olduk, aklım almıyor. Yaklaşık 2 haftadır konuşmuyoruz, hepsi senin saçma sapan triplerin yüzünden, fakat gel gör ki; sensiz yapamıyorum. Eğer beni terk edersen, bil ki öldüğüm gündür, hayır ergen değilim, sadece bu hayatta çok fazla şey kaybettim. Seni de kaybedemem, seni seviyorum, umarım bana geri dönersin.
    3 ... better call saul
  10. 9.
    küçükken akla takılan, bu hep böyle mi gidecek denen şeyler, hep öyle gidiyor. sorunlar değişmiyor, sadece öyleymiş gibi görünüyor.
    ... hangi kanal