1. 1.
  Bugün gördüğüm rüya üzerine sözlüğe yazmak istediğim göremeyince şaşırdığımdır.
  Ne kadar eksilerseniz eksileyin. Takmiyosaniz takmayın bugün bunla ilgilenecek ruh halinde değilim.

  Birine 8 sene önce ilk görüşte aşık olmuştum 7 sene önce 31 ekimde çıkmaya başladık.
  1.5 2 yıl beraberdik.(çıktık kelimesinden hiç hoslanmam)
  Ama gel gör ki ben salak ben bu cocugu unutamiyorum. Onun hayatından insanlar geçti ben hiçbişey istemedim. Bi kez o hatayi yaptım. Sadece bi kez. O da zaten büyük boyutlara gelmemişti.
  Sabah ağlayarak uyandım. Yastık falan bayagi ıslak.
  Nasıl kurtulum ben bundan. Ya 6 7 sene oluyo ama ben hala bişeylerin eksik kaldığına inanıyorum. Her türlü tecrübenize düşüncenizi açığım.
  Yardım edin.
  2 ... madhlasz
 2. 2.
  Kız arkadaşım ve onun arkadaşı izmirdeler şu anda. Kız arkadaşım izmirli ama onun arkadaşı değil. Ve fatma yani kız arkadaşımın arkadaşı bildiğiniz hapçı otçu ortamı var. Ve kız arkadaşımı da o ortama katmış. Ama kullanmıyor. Sadece alkol almış fazla almış. Buraya kadar gerçekti. rüyaya gelince.

  izmire gitmiş sürpriz yapacaktım. Konum atsana merak et falan diyip ayak yapmışım. O da burdayız deyip konum atmış üstüne birde foto atmıştı. Foto da ortam o kadar kötü ki. Her neyse vardım 5 saat sonra napıyorsun konum at dedim. Kızsa da attı. Aynı yerdeydi. Ortalama 1 saat sonra konum yerine vardım. Ve öyle bir yer ki tek bir tane ev var. Korku filmi gibi. içeri girdim. Fatma ile o var. Fatma baygın gibi. Kız arkadaşım da sarhoş. Lan noldu burda naptınız siz dedim. Bir şey yok dedi. Aç mısınız noldu dedim. Biz yedik. Ne yediniz dediğimde yıkılmıştım. Sabah uyanınca ağladım lan.
  ... soytarikral
 3. 2.
  bilinç altım çorba oldu. bu entry rüya günlüğü tutma amacıyla yazılmıştır.

  efendim psiyatri servisi imiş bulunduğumuz mekan ama daha çok bir evin oturma odasına benziyor. ben üçlü kanepeye yan oturmuş ayaklarımı uzatmışım. bir asistan var, okuldan da iki arkadaş.

  asistan abi gelip diyor ki "bir hasta sorun çıkarıyor. çıkmak istiyor ama çıkaramayız." erkek olan arkadaşa dönüp "sen bana yardım et. tutup bağlayalım" diyor. o sırada hasta geliyor. "ben çıkacağım bırakacaksınız beni" falan diyor. doktor da "yani sen halka karışacaksın. konuş buradaki arkadaşlarla ben iyiyim de bırakalım."

  bize dönüp "ben iyileştim artık, gidicem. ok?" diyor. kafa sallıyoruz. üzerinde deli gömleği var. doktor "gel içeri odada şu gömleğini çıkaralım" diyor.

  odaya girmeleri ile çıkmaları bir oluyor. doktorla bizim arkadaş kaçarcasına çıkıyorlar. özellikle arkadaşımın canı çok ama çok sıkkın ve korkuyor. adamın elinde bi cetvel var. -plastik cetvelden neden kaçtılar bilmiyorum- çok kızgın ve elleri de serbest. "ya illa ortalığa zarar mı vermem lazım ha? illa bunu mu yapmam lazım ha?" diyor.

  o sırada içeri odada iki tane çocuğun sandalyede oturduğunu fark ediyorum. biri esmer biri sarışın. adam cetvelle sarışın olana vurmaya başlıyor. çocuk koşa koşa bana doğru kaçıyor. hemen yakalayıp kendimi siper ediyorum. bu herif vurursa falan bacaklarına da çarpmasın diye baya sarıyorum çocuğu. bi ara "ulan şimdi bana vuracak" diye düşünüyorum. sonra diyorum ki "ona vuracağına bana vursun. bağırmamaya da çalışırım. korkmasın kuzucuk."

  kız çocuğuydu, bembeyazdı.

  vuracak diye beklerken uyandım.

  not: psikiatri servisinde böyle bir şey olmuyor. ben şimdiye kadar kimsede deli gömleği falan görmedim. ya da kimsenin zorla tutulduğunu görmedim. hatta hiçbir hastanın olay çıkarmasına denk gelmedim.

  bu arada adamın ses tonu dublajlı filmlerde "lanet olsu dostum!" dşyen genç insan sesiydi.
  3 ... nammu
 4. 3.
  Rüyamda kurtadam avlıyordum karşim.
  ... alpertunna
 5. 5.
  dün bir kadınla tanıştım hoş birisiydi. sohbet falan ettik baya işte onunla alakalı bir rüya gördüm. resmen bilinçaltıma işlenmiş aldatılmak. daha samimiyet başlamadan soğudum, eski sevgilisiyle aldatıyor olarak rüyada gördüm. sabah attığı mesaja bile hala cevap vermedim, güvenimi emmişler.
  1 ... birkilobytealabilirmiyim
 6. 6.
  Rüyam'da bir mavi bir gökyüzü ve çöl gibi bir mekan'da yatıyordum. Uyandığım'da üstüm'de askeri bir üniforma vardı. Soyadım yazıyordu. Paraşüt açılmıştı ve yerde hareketsiz yatıyordum. Sonra bir düzine jip ve tank gördüm üstüme geliyorlardı. Bizimkiler gelmişti. Beni kurtardılar ve uyandım. Rabbim tüm güvenlik güçlerimizi her türlü kazadan beladan korusun.
  ... iiiblacktoothiii
 7. 7.
  geçen rüyamda yolda yürüyordum bir baktım cem yılmaz ayakta dikiliyor hemen yanına gittim. imza almak istiyorum falan ayak üstü 5-10 dakika konuştuk. ondan sonra kanka olduk amk. sonra beraber evine gittik. oturuyoruz çok samimiyiz. bokunu çıkardı. espri yapıyor ben gülmüyorum.

  işin ilginci bu değil uyanınca çok mutluydum amk. sanki dünya güzeli bir prensesle güzel dakikalar geçirmişim gibi.
  1 ... karanligin ruhunda bir gece
 8. 8.
  çok tuhaf bir rüya görüdüm geçen. 10 yıllık platoniğim vardı rüyamda geziyorduk eğleniyorduk öpüştük. ama şu ana kadar taddığım en güzel öpücüktü. hani kulakların uyuşur ya. karşında ki kız utanır ya. vay aq. özlediysem artık bende aklımdan sildim sanıyorum. üzerinden kaç sular aktı bide.
  1 -1 ... uzay muhtari
 9. 9.
  Uzaktan liseden bir arkadaşım vardı Fizyoterapist 2 ay önce büyük bir mekan açtığını gördüm rüyamda, bugün instagramda gördüm yakında oldukça lüks bir terapi merkezi açıyor tanıtımını yapmış.

  Uzun süredir görüşmediğim ünidwn bir arkadaşım vardı. Söz sana yanına gelicem dedi rüyamda. Sabah uyandım instagrama girdim. Kız istemeye gidiyor. Akşamına da nişan yaptılar.

  Dün akşamda çok alakasız bir arkadaşımı gördüm rüyamda sevgilisi ile muhtemelen yakında da onlar evlenir.

  Öyle işte milletin hayırlı güzel şeyleri bana malum oluyor. Sanki gıcıklığına ha. Çünkü benim hayatımda güzel hiçbir şey yok. Bir miktar üzülüyorum bu yüzden.
  1 ... entry de mi girmiyagh
 10. 10.
  yazdığım öykünün karakteri ile bir kere saç başa kavga etmiştim rüyamda. Niye? Sevgilime yürüyordu çünkü. Ben de öldürdüm onu.
  Bazı karakterlerin ipini kısa tutmak lazım mirim.
  ... uykusuzklavye