bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Olimpos kahramanları gibi bir isimi olan kitap. Gerçekten herkes okuyor diye okudum ama zaman kaybı idi. Sevemedim.
    ... eunimie
  2. 2.
    Dönüşüm franz kafka. Varoluşun elestirilmeye çalışıldığı rasyonelize edilmiş hayatların manifestosu. Okurken ruhen bunaltti.
    -5 ... kum saatinin pili
  3. 3.
    Faust goethe. Eksileyenler ne anladı lütfen mesaj atsın ana fikri.
    2 -2 ... aylakkadn
  4. 4.
    harry potter. acik ve net. bir bk katmaz. elle tutulur en ufak bir realite yok hersey uydurma hersey fantastik. bir nesli dinsiz etti deccallige yonlendirdi. j.k.browling koseyi dondu olan bizim genclige oldu.
    2 -2 ... annesininminikkusu
  5. 5.
    (bkz: babalar ve oğullar)

Kamu spotu: bu kitabın, beyin zarını erittiği klinik testlerce kanıtlanmıştır.
    1 -3 ... katmir
  6. 6.
    serkan inci - inci sözlük insanlığa lanet.

ne kadar saçmaydı.
    2 ... thepassenger
  7. 7.
    Charles Bukowski tüm eserleri... edebi diyebileceğim hiç bir yönü olmayan boş kitaplardır hepsi.
    2 -3 ... isminiunutanadam
  8. 8.
    John Verdon - Aklından bir sayı tut.

Mürvet Sarıyıldız - iki cami arasında aşk.*
    Piyasada Alamut Kalesi ve haşhaşiler hakkında yazılan ne kadar kitap varsa hepsi. Ya çeviri berbat ötesi, ya adamlar açık bir Hasan Sabbah fanatiği ya da konunun çok dışında şeyler yazmışlar. 2-3 sene evvel çok fena sarmıştım, piyasadaki kitapların neredeyse tümünü araştırdım o zaman 10-12 tane vardı ve hepsi birbirinden kötüydü.

Her ne kadar bir Agatha Christie romanı da olsa - Sonunda ölüm geldi.

John Parkin - Siktir et. ilk sayfasını okuyup kitabı attım bir kenara, o derece kötü.

Dostoyevski - Kumarbaz. Hep bi' ekşın olacak diye beklediğimden midir, pek sevememiştim.
    3 -1 ... otabokajuniors
  9. 9.
    küçük iskender, aret vartanyan, elif şafak, iskender pala kitapları.
    2 -1 ... cedric8
  10. 10.
    (bkz: sisin sakladıkları)
    1 ... efes darth