1. 1.
    gece vakti karanlıkta köpeklerin kovalamasıdır.

''havv haavvv'' yaptıklarında, bende patır patır yaparak eve depar...
    2 -1 ... gina carano
  2. 2.
    babamın elimde cugarayla karşıma çıktığı andır. üstüne de tanımadım -şuanlık.
    3 -1 ... hayatsartlari
  3. 3.
    Yıl 2005. Üniversitede ilk senem. iki kişilik bir odada kalıyorum. ( özel tabi ne sandınız ) oda arkadaşım evine gitmiş ama küçük televizyonunu masada bırakmış. Halka 2’yi sinemada izlemişim o gün. ( grubun gazıyla. Yoksa tek başıma alacağım bir karar değil ) Zaten tırsa tırsa odaya geldim,yatma hazırlıkları yapıyorum. Işığı kapatmadan da uyuyamam. Kapatmamla birlikte tv ekranında gri çizgiler belirdi ve cızırtılar duyuldu. ( filmi izleyenler bilir) yok böyle bir çığlık. Yan odadaki kızların gelip sakinleştirmesiyle anlaşıldı ki tv açık kalmış zaten. Çekmeyince de. Oda arkadaşım sağolsun açık unutup gitmiş. Ben de farketmemişim açık olduğunu. Bu da böyle bir anımdır.
    6 ... darked
  4. 4.
    geçen tuvaletteyken kapının altından kolum kadar kara bir örümcek çıkıp kocaman bacaklarıyla bana doğru koşmaya başlamıştı. işte o an zaten yapmakta olduğum eylemi ikiye katlayarak gayriihtiyari bir combo-shitting yaptım.
    3 ... kavanozdaki ates bocegi
  5. 5.
    ilkokulda altıma işemiştim derste. Yani önce işedim sonra korktum. Değişik bir yapım var. Müsade buyurun.
    1 ... hicerledim
  6. 6.
    Gece bakkaldan eve dönerken kapıyı açıp kendi gölgemden korktuğum andır .
    ... holdencaulfieldd
  7. 7.
    banyodayken lamba gitti. aynalı lavabo dolabında lamba vardı allahtan. loş ışık altında altıma sıça sıça, aceleyle, bir o kadar da aklıma korkunç şeyleri getirmemeye çalışarak, nas-felak ikilisini okuya okuya çıktım.
    1 ... bettercallsaul