bugün

Erken yaşta jimnastik ve uzak doğu savunma sporları öğreteceğim tam kemiklerinin gelişim yaşı. Sonra boks ile güçlendirip bir sonraki adım MMA nın temellerine geçeceğim.

Dangal diye bir film vardı Hint filmi. Oradaki babaya çok imreniyorum. Kızlarına güreşmeyi öğeretip birinci yapmıştı kızlarını.

Ve başarıya giden yolda geleneklerini çiğneyip kıza tavuk eti yedirmiş bu sebeple karısı ile de papaz olmuştu.

O filmden sonra Mahavir Singh Phogat idollerim listesine girmiştir.

görsel
Çiğ etle de besle. *
karanlık odada zincire bağlayıp çiğ etle beslersin ve gün aşırı döverek iyice vahşileştirdikten sonra sokakta ağızlıkla gezdirilen pitbull gibi kız evladın olur.
Doktor olsun, piyano çalsın, bana dans etmeyi öğretsin ki, mezuniyetinde acemi kalmayayım...
Kiz gibi yetiştiriyorum. Yapamadığım ne varsa o yapsin istiyorum , çok sevgi veriyorum ki kimsenin ilgisine sevgisine ihtiyaç duymasin. Biraz da şımartacagim galiba.
Kuşkusuz keşke kız çocuğum olsa da bunları düşünsem.
ilk olarak Erkeklere güven olmayacağını öğretirim. 3-5 yaş arası ingilizce eğitime başlarım. 5 ten sonra klasik müziğe yatkın olur büyük ihtimalle piyanodan başlarım. Bi yandan da dans öğrensin bale male latin.
Valla bi kızım olursa erkek gibi yetiştiririm. Ona Özgür olduğunu hissettirir, hiçbir şeyden kısıtlamam. Zaten kısıtlarsanız o inadına gider istemediğiniz şeyleri yapar. Hayatta kalabilmek adına yemektir, temizliktir onları falan öğretirim ama her şeyden önce okuması için elimden geleni yaparım. Elin oğluna muhtaç olmasın amk. Kendi ayakları üzerinde dursun.

Açık ve net.

Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.